Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet e egyszerre izmot és...

Lehet e egyszerre izmot és eröt növelni a fegyencedzéssel ha sulyzos edzéseket iktatunk bele?

Figyelt kérdés

ugy értem ,hogy edzem a fegyecedzéssel és pár sulyzos edzeseket is beiktatok , ezzel egyidejüleg lehet eröt es izmot növelni?

Köszönöm a válaszokat!



2011. nov. 29. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erőt növelni tudsz, de izmot nem ha nagyobb arányban teszi ki az edzésedet a fegyencedzés. Ha pl. egy hétre elosztva mondjuk 75-80 % a súlyzós edzés, és a maradék a fegyenc akkor az még jót is tesz mert változatos az izmoknak, más szögből mozgatod meg őket. De ha fordított az arány akkor nem igazán fog növekedni az izmod. Én is keverem a súlyzós edzést a fegyenccel, egy héten ötször edzek. Ebből 3 nap súlyzós, ami általában 1-1,5 óra, a másik 2 nap meg fegyences, ezek kb 45 percesek. Ezzel a módszerrel én azt vettem észre hogy izom is növekszik és a fegyenc hatása is érződik.
2011. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hagysz regenerálódási időt az izmaidnak nem fognak a normálisan elvárható ütemben fejlődni (növekedni).
2011. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösönöm a válaszokat!
2011. nov. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!