Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fajta mozgást érdemes...

Melyik fajta mozgást érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés

A diéta mellé szeretnék valami mozgást végezni, rendszeresen. A fő cél nyilván a fogyás lenne, mellette pedig hogy kicsit feszesebb legyek (sajnos az utóbbi időben kissé elpuhultam). Ezeken felül pedig úgy általában is szeretnék elkezdeni valamit mozogni, nem akarok teljesen eltunyulni.

Mit ajánlotok? Gondoltam gyors gyalogásra, úszásra, konditeremre, illetve jógára. Melyik lenne a legeredményesebb módszer?

Előre is köszönöm a segítséget. :)

22/L


2011. dec. 1. 12:28
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Az úszás minden izmot átmozgat, a konditeremben mindened erősödik, a jóga a lelkednek is jót tesz, a gyaloglás pedig az állóképességedet növeli. A helyedben kombinálnám :-) De ha nincs időd, akkor mondjuk úszás.
2011. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Az is hasznos, ha hétköznap gyaloglok, illetve otthon jógázom vagy tornázom, és csak hétvégén megyek pl. uszodába vagy konditerembe? Hétköznap sajnos egyetem és munka mellett nehezebb megoldani, hogy hétköznap is eljussak ezekre a helyekre.

2011. dec. 1. 12:46
 3/5 bánomisén ***** válasza:
Persze, hogy hasznos, az otthoni mozgás is mozgás. De csalás nincs ám otthon sem! Mindent tessék szépen megcsinálni! :-)
2011. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! :D Azt hiszem ennél a tervnél maradok!

Egyszer már fogytam sokat csak otthoni, mindennapi rövid tornázással, de most valami "komolyabbra" gondoltam, ezért is tettem fel a kérdést. Gyorsabb eredmény kell. :D

2011. dec. 1. 12:52
 5/5 anonim válasza:

lovaglásra nem gondoltál?

az lábizom, hátizom, és még a kezedet is erősíti, ha gyakran jársz, és rendesen is csinálod, lefogysz nagyon gyorsan, de el is fáradsz, az tuti :D

2012. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!