Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HEEELP! Honnan tudom eldönteni...

HEEELP! Honnan tudom eldönteni egy honlap alapján, hogy melyik személyi edző jó, és melyik nem?

Figyelt kérdés

2011. dec. 1. 19:19
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
A legelső válaszolók nagyjából válaszoltak, bár nem nagyon konkrétan. Mindenkinek aki válaszolt köszönöm.
2011. dec. 21. 13:22
 32/41 A kérdező kommentje:
G'sback és még én szálljak le a magas lóról XD Bírom amikor ilyen ingerülten teper valaki hogy mindenáron ő legyen a májer teljesen tét nélküli helyzetekben, amivel úgy ássa el magát, mint kocsi a sárban Eddig az összes hozzászólásodat lemoderálták. Menjél inkább cseteli valahova.
2011. dec. 21. 20:19
 33/41 anonim ***** válasza:

Te figyelj már, most az előző válaszomon mi a francot találtál olyan sértőnek? De komolyan.

Pont lesz.rom, ha kimoderáltatsz, de talán van benne némi igazság, ha mégis besértődsz.

Lehet, h Rád férne egy kiadós d.gás - na, persze ha van bárkinek is kedve ehhez a földkerekségen, akkor nem lennél ennyire kibírhatatlanul hisztis liba. (Nekem nem lenne, az tuti.)

2011. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
hát figyelj, nem tudom, mert úgy látszik moderálva lett. Ebből mellesleg gondolhatod, hogy volt benne valami, ami másnak sem tetszett. De miért kéred rajtam számon, hogy nekem nem jó semmi, amikor nem is mondtál semmit, amiről egyáltalán döntést tudtam volna hozni.
2011. dec. 21. 20:44
 35/41 anonim ***** válasza:

mark86


Azt javaslom hagyd rá Cyan! Ez egy kultúrbarbár!

2011. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Nem mondtam semmit, amiről döntést tudnál hozni???

Hát mi vagy Te, valami Császárnő, mi meg az alattvalóid?

Megjegyzem: mondtam. Mondtam, h nem kötelező egy bizonyos óraszámot venni egy edzőtől, ahogy azt is, h nézz magadnak netről egy kezdő edzéstervet, kajával együtt és menj el valakihez egy órát edzeni, ahol megmutatja Neked a mithogyant és ellát tanácsokkal.

Aztán ha tetszik, jársz hozzá (ha már mindenképp pátyolgatásra van szükséged.).

Ha meg nem, akkor is tudod mit kell csinálnod és hogyan kell jól, 1-2 hónapot eledzegetsz magadban is. (Ha már 3 hetet töltöttél _csak_ a válaszokra várással, ennyi simán belefér.)


Jah, és nem kéne ovis módon a moderátorok szoknyája mögé bújni ("jajbiztos másnak sem tetszett, amit írtál" és társai). Azt moderálják (ha nem kimondottan k.rvaanyázós), amit jelentenek. Legalább legyél annyira tökös, h felvállalod. (Mondd, hogy nem Te voltál.... Na, nem mintha érdekelne....)

2011. dec. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
most már állítsad le magadat. Ez az én kérdésem. Vagyis én DÖNTÖM EL, hogy választ kaptam-e vagy sem. Ti pedig semmi olyat nem mondtatok, amiről egyáltalán döntést lehetett volna hozni, folyamatosan azt vitatjátok, hogy miért így meg úgy akarom. Kinek képzeled magad b+, hogy te itt felülbírálgatod, hogy mit akarok kapni a pénzemért. Észre kéne már venni, hogy a pofátlanságnak is van határa. És akkor még te próbálsz rajtam számon kérni erkölcsi dolgokat??
2011. dec. 22. 14:22
 38/41 anonim ***** válasza:
Na, akkor én megkavarodtam: Te hímnemű vagy vagy nőnemű?
2011. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
továbbra sem értem, hogy mit produkálják itt magukat olyanok, akik nem tudnak válaszolni a kérdésre, mert nincs információjuk. Továbbá olyanok, akiknek a kommentjeit állandóan törlik a moderátorok.
2011. dec. 22. 15:19
 40/41 anonim ***** válasza:

Ne hidd, h ebben a rovatban bárkit is elriaszt a moderátori törlés esélye - még a kitiltásé sem.


Viszont most már komolyan érdekel, h milyen nemű vagy.

(és nem, nem érdekel, ha homár vagy, az sem)


Bár még mindig nem értem, hogy mit picsogsz, mikor a kérdés az volt, h honnan tudod eldönteni, ki a jó és ki nem. És erre elég sokan megírták Neked, hogy :elmész, megnézed és/vagy kipróbálod. Bárki írhat magáról bármit.


B lehetőségként pedig ott van, hogy magadtól csinálsz valamit (végre).

Egyáltalán: minek Neked személyi edző?

2011. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!