Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HEEELP! Honnan tudom eldönteni...

HEEELP! Honnan tudom eldönteni egy honlap alapján, hogy melyik személyi edző jó, és melyik nem?

Figyelt kérdés

2011. dec. 1. 19:19
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

nem, ha arra a sárga oldalra gondolsz, akkor azt például egy retkes nagy parasztnak tartom. Akit én találtam az ez:

[link]

Mellesleg nem azt várom, hogy pátyolgasson. Viszont a megalázást nem tűröm el.

2011. dec. 2. 01:06
 12/41 A kérdező kommentje:
ja és azt sem tűröm el, ha megérzem, hogy lenéz stb. Bennem ezek hatalmas ellenállást szülnek, ezért azonnal véget is kéne vetni a kapcsolatnak.
2011. dec. 2. 01:07
 13/41 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt az oldalt linkelgeti , szegény nagyon híres lehet . Egyébként nem baj ha így ír , mert közvetlen és lehet érthetőbben magyarázgat . Van olyan aki rohadt inteligensen beszél és hülyeséget csináltat , meg nem tud magyaráztatni és szart meg ne csináltasson az ember .
2011. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Egyébként ha valaki kicsit bunkóbb vagy aggresszívabb az jobban motivál edzésnél pl Thai Boxon eléggé motivál ,hogyha nem csinálom akkor a fejnélküli pö csként megyek haza , mert lerugja a fejem a pic sába .

Sőt van egy rohadtul jó matek tanárom is parázok az óráján ,meg sokszor kb mindenért lecsesz viszont ezáltal annyira motivál ,hogy ne kapjak lecseszést ,hogy sokkal jobb vagyok matekból mint amúgy lennék .Néha jó ha nem pajtásként nézz rád az instructorod .

2011. dec. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
engem meg ez nem motivál, hanem ellenállásra és zárkózásra késztet. De már írtam. Amúgy mitől híres ez a pasi?
2011. dec. 3. 00:21
 16/41 anonim ***** válasza:

???

Fogalmam sincs, h ki ez, de hol olvastál ilyesmit (alázós dumákat meg hasonlókat)?

Tök normális gyereknek tűnik, árai sincsenek elszállva.

2011. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
kislexikon utolsó szócikkei. Gondolom addigra elfáradt
2011. dec. 3. 11:26
 18/41 anonim ***** válasza:

... Semmi durvát nem láttam. De tényleg.

Szerintem menj nyugodtan hozzá, bár ha már két szó miatt fenntartásaid vannak, talán inkább mégse.

Ha királylány vagy, akit kergettek az asztal körül, ha nem arany kiskanállal ette a desszertet, megha ilyen pasi-f.rkát-szalvétával-fogom-meg típus vagy, akkor lehet, hogy már egyáltalán az edzőtermi edzés sem Neked való.

Valamennyire keménynek kell lenned. Szerintem.

Nem kell 1-1 szón így fennakadni. (élőben mondom, amúgy sem hinném, hogy akár egy erősebb megjegyzése lenne, tök kultúrált gyerek)

2011. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
hát képzeld én meg azért akarok ilyenbe belevágni, mert súlyos problémáim vannak. Szóval a legkevésbé sincs rá szükségem, hogy frontharcot kelljen vívnom a közeg ellen. (Mellesleg szerintem senkinek nem érdeke, mert elég jól csinálom, ha már kell, csak az a baj vele, hogy rámennek a saját terveim)
2011. dec. 3. 13:03
 20/41 anonim ***** válasza:

Azért vitatkoznék azzal, hogy az ár nem feltétlenül van összefüggésben a minőséggel. olcsó hús, híg lé effektus.


2500 forintért nem éri meg egy képzett edzőnek foglalkozni veled. Ebből 500 az áfa, a maradék fele kb adó (vagy a terem nyúlja le). szerinted egy képzett edző egy ezresért szóba áll veled? ha meg nem fizeti be a közterheket, szerinted mi garantálja, hogy ért is ahhoz, amit csinál? egy 100 órás tanfolyammal már lehetsz testépítő edző. szerinted egyheti tanulás elég ehhez?

2011. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!