Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz ez normális (bővebben...

Izomláz ez normális (bővebben lent )?

Figyelt kérdés
hello sziasztok én egy 14 éves fiú vagyok kondizok egyik haverommal aki ugyan így 14éves fiú elmentem vele kondiba ( a haverom kigyúrt állat ) és elkezdtünk gyúrni ugye de ö érdekes módszereket használ mindegy vége volt a gyúrásnak a következő nap délutánján nagy fájdalomra lettem figyelmes már 2 napja tart ez a fájdalom a hasamban érdekes fájdalom ez mert ha fekszek akkor is fáj hiába pihennék bevettem már fájdalom csillapítot mindent izomlazítót semmi ... 2 napja tart és már ott tartok hogy nem tudok aludni pontosan szerdán kezdődött és most van péntek csütörtökön nem tudtam aludni úgy fájt ez normális azt mondta édesapám és a haverom is hogy nagyon hirtelen megerőltetem magam de ők is furcsálják hogy ha lefekszek akkor is fáj csak akkor nem fáj ha fürdök a jó meleg víz hatására elmúlik de a meleg víz sincs ingyen mit tegyek elfog múlni vagy forduljak orvoshoz ? :(
2011. dec. 2. 22:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat kihagytam 4 órát gyúrtunk
2011. dec. 2. 22:30
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
4 órát? Nooormális? Az izomláz pihenő testhelyzetben is fáj. Majd elmúlik. Kicsit agyra is gyúrhatnátok.
2011. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

tudom utólag marha hülyének érzem magam :( de köszi hogy megnyugtattál aszt hittem hogy valami komolyabb bajom van

ezen a 2 napon nagyon éhes voltam nem lehet hogy ez a test regenerálódáshoz van köze ?

2011. dec. 2. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:

regenerálódáshoz enni is kell. többek között húst.

4 órás edzésnek azért nincs értelme, mert mi a fa.szt csinálsz 4 órán át? ha nagy súlyokkal dolgozik valaki, akkor 1 óra alatt az edzésnapra jutó testrészeket megdolgoztatja, és utána?

lehet hasazni egy egész hétvégén át, több 1000 felülést csinálni 2 napon keresztül, de minek?

2011. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%

Magyarul:


Izomláz, ez normális? (bővebben lent)


Helló, sziasztok! Én egy 14 éves fiú vagyok, kondizok. Egyik haverommal, aki ugyanígy 14 éves, elmentem kondiba (a haverom nagyon kigyúrt) és elkezdtünk gyúrni. Ő érdekes módszereket használ. Vége volt a gyúrásnak, a következő nap délutánján nagy fájdalomra lettem figyelmes. Már 2 napja tart ez a fájdalom a hasamban. Érdekes fájdalom ez, mert ha fekszek akkor is fáj, hiába pihenek. Vettem már be fájdalom csillapítót, izomlazítót, mindent, de semmi... 2 napja tart és már ott tartok, hogy nem tudok aludni. Pontosan szerdán kezdődött és most van péntek. Csütörtökön nem tudtam aludni úgy fájt. Ez normális? Azt mondta édesapám és a haverom is, hogy nagyon hirtelen megerőltettem magam, de ők is furcsállják hogy ha lefekszek akkor is fáj. Csak akkor nem fáj, ha fürdök, a jó meleg víz hatására elmúlik, de a meleg víz sincs ingyen. Mit tegyek? El fog múlni vagy forduljak orvoshoz? :(


Bocsánat, kihagytam: 4 órát gyúrtunk.


Tudom, utólag marha hülyének érzem magam, de köszi, hogy megnyugtattál. Azt hittem, hogy valami komolyabb bajom van.

Ezen a 2 napon nagyon éhes voltam, nem lehet hogy ennek a test regenerálódásához van köze?


(Szégyelld a pofád, hogy magyarnak mered nevezni magad.)

2011. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
neked még soha nem volt izomlázad?:) , azért kíváncsi lennék arra a 14éve kigyúrt állat haverodra
2011. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

14 éves kigyúrt állat, ez jó :-D.

Szerintem abban a 4 órában hármat pofázással töltöttetek el, ugyanis négy óra kemény edzés után a kezedet nem bírtad volna megemelni, nemhogy súlyokat.....

Előbb olvass, aztán menj le kondizni, mert ebből csak sérülés lesz.

2011. dec. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jól van már ti nem csináltatok életetekbe egy hülyeségetse ? :D
2011. dec. 3. 08:35
 9/12 anonim ***** válasza:
ekkorát??
2011. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyébként nem akkora hülyeség. ha valaki képes 4 órán át edzeni a testét, úgy hogy abból nem 3 órán át csak dumál meg pihen, akkor mindenképpen mozgás. csak testépítéshez köze nem lesz.

a 14 éves "kigyúrt" haverra meg én is kíváncsi lennék, sokat érthet a témához ha 4 óráig marad a teremben.

2011. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!