Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz ez normális (bővebben...

Izomláz ez normális (bővebben lent )?

Figyelt kérdés
hello sziasztok én egy 14 éves fiú vagyok kondizok egyik haverommal aki ugyan így 14éves fiú elmentem vele kondiba ( a haverom kigyúrt állat ) és elkezdtünk gyúrni ugye de ö érdekes módszereket használ mindegy vége volt a gyúrásnak a következő nap délutánján nagy fájdalomra lettem figyelmes már 2 napja tart ez a fájdalom a hasamban érdekes fájdalom ez mert ha fekszek akkor is fáj hiába pihennék bevettem már fájdalom csillapítot mindent izomlazítót semmi ... 2 napja tart és már ott tartok hogy nem tudok aludni pontosan szerdán kezdődött és most van péntek csütörtökön nem tudtam aludni úgy fájt ez normális azt mondta édesapám és a haverom is hogy nagyon hirtelen megerőltetem magam de ők is furcsálják hogy ha lefekszek akkor is fáj csak akkor nem fáj ha fürdök a jó meleg víz hatására elmúlik de a meleg víz sincs ingyen mit tegyek elfog múlni vagy forduljak orvoshoz ? :(
2011. dec. 2. 22:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
1 óra futás 1 óra hasazás a maradék 2 bicepsz és végülis az egész kar edzés
2011. dec. 4. 10:03
 12/12 anonim ***** válasza:

egy óra futás után elég esélytelen bármi izom építés, tekintettel: katabolikus folyamatok.

1 óra has. az kemény, régen én is toltam. ha ezt sokáig csinálod, lehet hasizmot edzeni rendesen, de ugye legyen meg a pihenő idő is. mondjuk most fáj, úgy hogy meglesz.

viszont 2 óra kar, ahol külön bicepsz, + teljes kar. ezt kb. fél óra alatt meg lehetne csinálni, mert nyomtok 3-4 sorozatot bicepszre, utána mondjuk ugyan ennyi fekve nyomva, és ketten megvagytok vele 30 perc alatt. nagy súlyokkal az ember nem képes intenzíven dolgozni 1 óránál tovább, csak ha közben 5 perceket pihen. vagy ha nem nagy a súly.

2011. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!