Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szeretném, hogy legyen...

Ha szeretném, hogy legyen rajtam valami forma pl izmosabb láb, kerekebb popsi akkor mit kezdjek el sportolni? És mire figyeljek oda nagyon? (pl étkezés (vagy egyéb dolgok) )

Figyelt kérdés

Olyan testalkatra gondoltam, mint pl Farah Fawcett-nek van. Nagyon tetszik a lába.


Igazából ezzel csak egy gond van,hogy kevés vagyok kilóra. 40 kg vagyok.

Nincsen annyira formám sem, pedig szeretnék formás lábakat, vagy popsit. Nem vagyok egy rajongó de egy filmben láttam F.Fawcett-et és tetszene, ha olyan alakom lenne, mint neki.:D


Na meg annak ellenére, hogy vékony vagyok még én is küzdök narancsbőrrel. ezért is akarok sportolni valamit.


De mit hogy kezdjek el, nem tudom hogy kéne csinálni, hogy legyen is eredménye.:S Valami ötlet/tanács?


2011. dec. 3. 15:52
 1/3 dirtboy ***** válasza:
100%

járj el konditerembe edzeni,legyen hozzá tömegnövelő étrended és jó edzésterved.

ki indulásnak ezt olvasd el,aztán majd bérelj pár órára egy személyi edzőt a teremben hogy segítsen elindulni.

[link]

2011. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linket elolvasom
2011. dec. 3. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privát üzenetet.Segítek mindenben!;)
2011. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!