Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vagyok annyira hihetetle...

Miért vagyok annyira hihetetlenül béna? XD

Figyelt kérdés

egyszerűen akűrmit csinálok a suliban tesi órán,vagy akár így a hétköznapokban is,annyira kétbal-kezes-lábas vagyok,hogy azt el nem tudom mondani xD


képes vagyok úgy elesni,hogy amúgy egy helyben állok meg néha sétálás közben elesek a saját lábamban...meg múltkor pl rohantam az egyik szobába,és túl hamar vettem be a kanyart,és így az oldalammal nekimentem az ajtófélfának xD utána vagy két hétig tiszta lila-zöld volt ott ahol beütöttem :'D


meg olyan is volt,hogy menni akartam a szobámba,de eszembe jutott,hogy inkább a gépen hallgatok zenét,és így összevissza forgolódtam,hogy most akkor hova menjek,és hirtelen eldöntöttem,hogy ide jövök vissza,és megfordultam és sikeresen hanyatt csúsztam mert fa padló volt és a zoknim meg csúszott rajta xd

meg még vannak ilyen dolgaim..


és igen,így röhögök magamon,de már kezd picit furcsa lenni,hogy mások nem ilyenek,csak én


ez miért van?


13l


2011. dec. 9. 16:36
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%
nem vagy béna csak szétszórt,figyelmetlen vagy
2011. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez ellen mit csináljak? próbálok magamra odafigyelni,de utána elfelejtkezek magamról és megint bénázok és csak sorba leégetem magam mindenki előtt
2011. dec. 9. 16:46
 3/8 dirtboy ***** válasza:
100%
majd kinövöd biztos
2011. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

még fiatal vagy hidd el kialakul :D

am meg nekem is volt ilyen mikor kisebb voltam 14körül h bármihez ha hozzáértem tönkrement XD szüleim nem nagyon örültek nekem :P

2011. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát nekem se :D


remélem is,hogy kinövöm,mert már kezd gáz lenni,hogy én is mindig elesek,meg megbotlok,saját magamat orrbaverem...xD

2011. dec. 10. 11:22
 6/8 Ci.ara ***** válasza:
100%

heyyyyyyyy kis csaj ne csüggedj



képz. mikor ennyi idős voltam kaptam egy box zsákot és hát rúgtam ütöttem püföltem XD aztán egyik nap belerúgtam a zsákba és könyökkel ütöttem utána bele és sajna visszapattant a kezem és az öklöm felszakította a számat pf... XD aztán egy kis vérzéssel megúsztam hehe


aztán még egyéb ilyen hülyeségek de hidd el kinövöd :)

2011. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :D nagyon remélem :P
2011. dec. 10. 12:04
 8/8 anonim válasza:

Ez csak a kajlasag miatt van!


Az, hogy a sajat labadba elesel, orvosolhato problema! Van ugynevezett mozgaskordinacios gyakorlatsor, amit eleg egyszeruen elerhetsz! Vagy beszelj a tesitanaroddal, nekik az ilyet tudni kell, de ha biztosra akarsz menni menj el egy futoedzesre! Nem kell futnod, es semmi ilyesmi, bar a sport rendszert es figyelmet visz az eletedbe, viszont az edzo tud neked ilyen gyakorlatokat adni, es figyel rad! Vagy egy konditeremben is talalsz erre megfelelo embert! Vidd magaddal a baratnod, konnyebb lesz ugy!

2012. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!