Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek könnyebb"...

Szerintetek kinek könnyebb" jobban kinézni?

Figyelt kérdés
Nőknek vagy pasiknak egyszerűbb jó test felépítésre szert tenni? Indoklást is szeretnék kérni köszi
2011. dec. 10. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
huh ,mondjuk egy vékony lány szép kerek fenékkel lapos hassal (nem kockással mert ugye azt már nehezebb elérni) , nem hízik el semmitől , kondizás nélkül is jól néz ki , viszont egy fiú nem születik szép kidolgozott felső testtel , ebben szerintem előnyt élveznek a lányok , de ez csak genetika kérdése , van hogy egy fiúnak könnyebb jól kinézni , gondolok itt a kövér lányokra
2011. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 10. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pasiknak könnyebb. Nincs mellük, ami megsínylené a fogyás-hízást. (Nah, persze a szilikonosoknak mindegy.)
2011. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. dec. 10. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nőknek könnyebb, de csak mert a többség szerint a jó alak az annyi, hogy valaki vékony. Léteznek alakformáló fehérneműk, a ruha meg simán eltakarja ha valaki "plötyi", vagy a piszkafa combja mellé 2 méteres úszógumija van.


Ha sportos, izmos alak a cél, akkor szerintem mindkettőjüknek ugyanolyan nehéz. A fiúknak azért, mert a legtöbbjük vékony, onnan egy izmos test pedig nem 2 hét.. a nőknek meg azért, mert az alacsony tesztószint miatt még lassabban jön az eredmény.

2011. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 10. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is a fiúknak könnyebb, a testük sokkal könnyebben izmosodik/ szálkásodik, mint a nőké, mert mi nem épp erre vagyunk beállítva
2011. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyiküknek sem könnyebb.

férfiaknak hormonszint miatt könnyebben jön az izom, de egy "jó" férfi test izmosabb is, mint egy jó női test.

ugyan ez nőkre, nem kell nekik sok izom, hogy jól nézzenek ki, sőt több zsír is jól mutat rajtuk (egy férfihez képest) de nehezebben érnek el izomnövekedést.

tehát férfiak könnyebben izmosodnak, de több izomra van szükségük, nőknek elég ha csak nem csont és bőr, de kevés izomhoz is keményen és sokáig kell sportolniuk, vagy nagyon precízen testet építeni, hogy meglátsszon.

2011. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A női test alapvetően szép.(ha persze normális testalkatról beszélünk)Tehát szerintem könnyebb.A férfi testben nincs semmiféle kecsesség, szépség.De egy férfinek nem is kell szépnek lennie.Inkább legyen izmos.
2011. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ment a zöld kéz:)
2011. dec. 11. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!