Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő, kreatin, fehérje?

Tömegnövelő, kreatin, fehérje?

Figyelt kérdés
Melyiktől érhető el legjobban izomnövekedés?
2011. dec. 11. 01:02
 1/7 escrogar ***** válasza:
előbb nézz utána, mi hogyan működik.
2011. dec. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobb izomnövekedés azzal érhető el, hogy keményen edzel és mellette jól táplálkozol. Ez növeli az izmot nem a kiegészítő. Egyébként mindhárom jó segítséged lehet ebben. Ha csak egyet lehetne választani, egyre lenne csak keret én a kreatint választanám mert az kevés van a kajában.
2011. dec. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

ha csak egyet lehetne választani akkor a tömegnövelőt válaszd mert az lesz a leghasznosabb.

kreatint csak akkor vegyél ha már a kajád majdhogynem teljesen tökéletes,amíg ez nincs meg addig a kajádat tökéletesíts ne kreatint vegyél.

2011. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felejtsétek már el azt a k*rva creatint , a fehérjék(tömegnövelők) , vitaminok előnyt élveznek vele szemben !! és szerintem még a BCAA is
2011. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utánanéztem már. viszont nem tudtam dönteni. azért akarok venni kiegészítőt, mert nem mindig tudom kajából bevinni a megfelelő mennyiségű táplálékot, ugyanis még a szüleimmel élek, akik nem fognak külön nekem főzni, és nekem meg nincs pénzem csirkerizsre vagy hasonlókra mindig... lehet hogy 2hétig tudnám fedezni a pénzemből, de azzal meg nem megyek úgy semmire.
2011. dec. 11. 15:47
 6/7 A kérdező kommentje:
ja egyébként köszi a válaszokat.
2011. dec. 11. 17:13
 7/7 escrogar ***** válasza:
az étel olcsóbb, mint a tömegnövelő.
2011. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!