Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendes kaja+fehérje+kreatin?

Rendes kaja+fehérje+kreatin?

Figyelt kérdés

Kb ősz végétől akarom elkezdeni komolyabban az edzést. Kezdő vagyok, de fél éve már edzek rendes kaja mellett, egy kicsit meg is látszik. Most viszont télen szeretném meghúzni az edzést, ehhez kéne segítség fehérje és/vagy kreatin formájában.

Addig csak ismerkedek, kérdezgetek, nézelődök ilyen témában.


Kinéztem a 100%Whey Protein-t (a teremben is ezt ajánlották ár/érték kategória miatt). E mellé milyen kreatint szedjek?


ui.: kreatin kúra mellett a futás nem fog akadályozni? heti 3-4 edzés, a többi napon futás v. úszás


2011. szept. 1. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"a teremben is ezt ajánlották ár/érték kategória miatt"


Pedig abban az egyik legrosszabb. Bármilyen monohidrát jó lesz. Futáshoz semmi köze.

2011. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondoltam, rengetegen ajánlják ezt

2011. szept. 2. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó,deelég drága. ha meg tudod venni akkor edd. De jó ár-érték arányról szó nincs
2011. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a scitec fehérje az jó lesz, én már több éve használom, nincs rá panasz. kreatinból első kúrára csak monohidrátot ajánlom, mert ha beválik nem kell drágábbal próbálkozni. én a biotech vagy a scitec monohidrátját szoktam használni. ha "meg akarod húzni az edzést" akkor naponta menjen a 2g/tskg fehérje és az 5g/tskg szénhidrát. tömegnövelö idöszak alatt hanyagold az aerob mozgást, mert nem fogsz ugy fejlödni. szerintem a heti 1 úszás vagy futás elég.
2011. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!