Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok az előbb lementem futni de előtte megittam 1 liter energiaitalt és elszívtam hozzá 2 szál cigit nagyon rossz volt de elszívtam.

jobban bírtam a futást az energiaitalnak köszönhetően sokkal jobban a cigi pedig nem álmosít el még most sem.


futás után rá 15 percre nagyon befájdult a szívem és nagyon hányingerem van anyuék elmentek itthonról gondoltam lemegyek futni egy kicsit.

van valami folyadék vagy kaja ami el mulasztja ezt az érzést mert nem túl fenséges bevallom nektek. :( :/

egyik ismerősöm javasolta az edzés előtti energiaitalt azt mondta hogy többet bírok tőle futni ez pedig sikerült is de az utóhatás az áh... kész káosz...


ja és őőő 4km volt kb de már 5 hete csinálom az egész edzést de szerintem 5 héthez képest nem gáz... mert előtte 9 km-ket futottam 1 évig kb múltévben most kezdtem el megint kb 5 hete


2011. dec. 11. 18:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja és 17/f ha esetleg számítana
2011. dec. 11. 18:41
 2/21 A kérdező kommentje:
ja és az energiaital hell volt ha jól emlékszem abból kb 1 liter cigi meg piros viceroy 1 és fál szál nemis kettő ha jól emlékszem! citromos víz nem jó?
2011. dec. 11. 18:44
 3/21 dirtboy ***** válasza:

gratulálok ügyes okos gyereket nevelek a szüleid.

értelmesen szoktam válaszolni de erre nem lehet semmi jót mondai,hagyd abba az egészet,semmi értelme a futásodnak.

2011. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
15 percenként kell vc re járnom pisilni :/
2011. dec. 11. 18:50
 5/21 A kérdező kommentje:
eleinte még a vizeletem nagyon sárga volt de mostmár fehér azthiszem
2011. dec. 11. 18:50
 6/21 A kérdező kommentje:
kérlek válaszolj léci szarba vagyok most na jó nem annyira el lehet viselni de mégis van valami inkább szokatlan de nem egy kellemes érzés... :/
2011. dec. 11. 18:54
 7/21 dirtboy ***** válasza:

szokj le a cigiről,és a nagy mennyiségű energia ital fogysztásról mert nem épen egészséges az energia ital főleg nem ilyen nagy mértékben.

320g koffeint nyeltél le fiacskám,kapjál már az agyadhoz hogy mit művelsz.

ha szívod a szert és nyeled a fost akkor kár futni mert nincs értelme.

egészséges életet nem így kell élni,hogy a sok szart magadba lököd aztán elmész futni.

ha pedig fogyás a cél akkor meg pláne hogy szarul csinálod.

2011. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát te fogyatékos vagy ba zdmeg.
2011. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 dirtboy ***** válasza:
ja bocs elírtam, 320mg
2011. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem fogyás a cél meg semmi csak kondiba akarok lenni de kaját tudtok ajánlani zsíros kaja nem jó? vagy citromosvíz?
2011. dec. 11. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!