Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok az előbb lementem futni de előtte megittam 1 liter energiaitalt és elszívtam hozzá 2 szál cigit nagyon rossz volt de elszívtam.

jobban bírtam a futást az energiaitalnak köszönhetően sokkal jobban a cigi pedig nem álmosít el még most sem.


futás után rá 15 percre nagyon befájdult a szívem és nagyon hányingerem van anyuék elmentek itthonról gondoltam lemegyek futni egy kicsit.

van valami folyadék vagy kaja ami el mulasztja ezt az érzést mert nem túl fenséges bevallom nektek. :( :/

egyik ismerősöm javasolta az edzés előtti energiaitalt azt mondta hogy többet bírok tőle futni ez pedig sikerült is de az utóhatás az áh... kész káosz...


ja és őőő 4km volt kb de már 5 hete csinálom az egész edzést de szerintem 5 héthez képest nem gáz... mert előtte 9 km-ket futottam 1 évig kb múltévben most kezdtem el megint kb 5 hete


2011. dec. 11. 18:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
vagy meditáljak vagy mi a faszomat tegyek? :/
2011. dec. 11. 19:05
 12/21 A kérdező kommentje:
azt mondta haverom hogy akármit bevihetek a szervezetembe mert ha leedzem akkor állítólag nem olyan káros de tuti nektek van igazatok! köszönöm a válaszokat és elnézést a csúnya beszédemért! Üdv: Márk
2011. dec. 11. 19:06
 13/21 dirtboy ***** válasza:

te mark86 vagy

sejtetem hogy kamu lehet de most már tuti biztos

2011. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
mi az a 86?
2011. dec. 11. 19:12
 15/21 A kérdező kommentje:
kivagy?
2011. dec. 11. 19:12
 16/21 anonim ***** válasza:
És akkor mi lenne, ha 320 mg koffeint nyelt volna le? Pont semmi.
2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 dirtboy ***** válasza:
ááá hol, semmi
2011. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Persze, semmi nem történik, ha ennyi koffeint jutatsz a szervezetedbe, azon kívül, hogy a szíved baromira felpörög, ami nem biztos jót tesz neked. Ugyanis a koffeinnek ez a hatása, emiatt szoktak alacsony vérnyomásra kávéfogyasztást felírni. A kérdezőnél is ez történt, hogy a sok koffeintől felpörgött a szíve.
2011. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 dirtboy ***** válasza:

nem különben G,sback félre érette az írásom mert ő valami nagyon súlyosra gondol hogy azt írtam hogy 320at bevitt.

nem úgy értettem hogy baja lesz a srácnak hanem hogy semmi értelme annyit bevinni,főleg nem így hogy energiatilóból.

kicsit kipirosodhat meg rosszul lehet ha 1liter megiszik az tuti és nem energiaitalból de szoktak versenyek előtt nagy mennyiségű /ettől kicsit több/ koffeint bevinni versenyzők.

de azt továbbra is tartom amit írtam hogy nem normális az aki 320mg koffint benyom azért mert elmegy futni.

és azt is tartom továbbra is hogy a kérdező mark86 és a kérdés kamu.

2011. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Futáshoz nyilván fölösleges, de 320mg koffein az korántsem olyan borzasztó adag, edzés előtti formulák is hasonló mennyiséget tartalmaznak, ha normális adagolással használod.
2011. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!