Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves "férfiú" vagyok, aki...

15 éves "férfiú" vagyok, aki szeretne otthon edzeni. Tudtok javaslatokat adni?

Figyelt kérdés
15 éves "férfiú" vagyok,aki szeretne otthon edzeni.Tudtok javaslatokat adni? Has,hát,mell,comb,alkar,felkar...valaki összetudna nekem dobni egy edzéstervet(pl.felülés,fekvőtámasz,stb...)és tanácsot adni az étkezéssel kapcsoaltban...mit,és mikor?
2011. dec. 11. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Vádli: lábujjhegyreállás (fél lábon).

Comb: guggolás, kitörés.

Has: felülés, hasprés, lábemelés.

Derék: homorítás hason fekve (karokat, lábakat fel)

Mell: fekvőtámasz (vállszéles, vagy kicsit szélesebb támasz)

Ha kicsit megerősödsz, jöhetnek a súlyzók, én ezzel várnék 16 éves koromig.

Ha tudsz kicsit angolul, itt rengeteg gyakorlatot találsz akár súlyzó nélkülieket is:

[link]

2011. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

keress rá a fegyencedzésre, én idén találtam meg, szerintem egész jó, bár igazából én mellé súlyzózom is

16F

2011. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat (:
2011. dec. 12. 06:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Jártam konditerembe,ahol első nekifutásra már 40-el fekvenyomtam,rengeteg felülést csináltam.Valamint 35-el franciarudaztam...ez volt egy éve,és azóta a bicepszem belső felén,ha van egy nagyon pici homorú lyuk.Aztmondták azért,mert megerőltetem,és elhalt ott az izom.Ez igaz lehet-e?
2011. dec. 12. 06:11
 5/7 anonim ***** válasza:
35 kilóval biztosan nem franciarudaztál, főleg nem 14 évesen, mikor 40el tolsz fekve
2011. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De sajnos igen(bevallom,nemnyomtam volna ki,de a haverom kinyomta..őmeg afféle vetélytárs)és pont ezmiatt mondták hogy van aza pici gödör a kezemen..
2011. dec. 12. 16:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez hasznos volt...Félreírtam...ekkora gyökeret mint én..25 (: Kösz a javítást :D
2011. dec. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!