Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szexi tánc tininek buliban?...

Szexi tánc tininek buliban? Ezzel együtt fogyás otthon?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, iskolában lesz pár hónap múlva ilyen évfolyambuli, és nem szeretnék tökre leégni a táncommal...de ugye mai zenére nem lehet csárdásozni...koreográfiát nagyon nem fogok tanulni...tehát pár ilyen begyakorolható "szexibb" mozdulatot tudnátok írni vagy mutatni?


Emellett szeretnék otthon fogyni...van futópad, szobabicikli, stepper...kötél...ugrókötél...

Nem vagyok kövér...csak hasból, combból le szeretnék adni...tánccal lehet? otthon!

Zumbát próbáltam...de én nem tudtam utánuk csinálni...

ELŐRE IS KÖSZI A normális VÁLASZOKAT!!!!


2011. dec. 8. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
reggel 30 perc futás + diétával , igen , tudsz fogyni otthon is
2011. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:

helyi zsírégetés nincs,soha nem is volt

ha fogyni akarsz akkor szálkásító étrend és aerob mozgás de előbb kérd ki egy őszinte ember véleményét arról az állítólagos feleslegről ami rajtad van mert lehethogy azt csak te látod

2011. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, reggelente suli előtt nem fogok futni...elég nekem a tesi óra...nem érzem magam kövérnek... 160 cm kb és 55 kg...2.3 kilót kéne max fogynom...tehát...van combom meg seggem...meg nem tök lapos a hasam...tehát...azért köszi!! még kérnék válaszokat!!!4
2011. dec. 8. 20:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Én meg inkább azt mondom,hogy 13 évesen ne nagyon akarj sexi n táncolni:)).
2011. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
nincs annál szánalmasabb, amikor egy viziló szexinek képzeli magát. Nem vagy kövér, csak nagy a hasad, meg a combod. Még jó, hogy a fejed nem az, meg a tenyered...
2011. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 168 centis barátnőm 52 kiló, és 2x annyi idős mint te...
2011. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kati111 válasza:
hat en 7 ikes korombam 39 kg voltam.olyan 152cm el.21evesen 63kiloval mentem szulni es mikor meglett a alanyom rogton merlegre altam 52 voltammeg olyan6 cm el magasabb.
2011. dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezazz..légy már te is 13 évesen k*rva;)Csak ne ebben a kategóriában tedd közzé légyszíves.

ez a

"nemvagyokkövérdefogynékdenemistudomhogymerhülyevagyok" duma meg még agyszintedhez mérhető...kislány vagy még,nem kéne ilyenekkel foglalkoznod.Sportolj,azért hogy egészséges légy,és mert szereted,ne azért,hogy anorexiás műr*banc lehessél.De ha neked az kell,csak hajrá,a te életed,te irányítod,akkor is,ha még fogalmad sincs róla...

2011. dec. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kati111 válasza:
amugy sosem fogyokuraztam eszembe sem volt engem ugy neveltek majd fogyunk ha nem lessz mit enni
2011. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy hülye vagyok, de itt nagyon sok válaszolónak van szövegértési problémája...

Azért köszönöm...még egy indok, hogy miért jó ide járni (önbizalom-növelő) :)

És attól mert szeretnék pár táncmozdulatot ellesni a "nagyoktól", esetleg kicsit sportosabban kinézni, mi a rib@ncos, illetve anorexiás?

2011. dec. 9. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!