Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el újra edzeni?

Hogyan kezdjek el újra edzeni?

Figyelt kérdés

Évek óta nem sportoltam már, most egy olyan munkahelyre kell felvételiznem ahová lesz fizikai felmérő futás fekvőtámasz stb stb.


23éves fiú vagyok, 171cm magas és 75kiló. 5-6 kiló felesleg van rajtam. Nagyon nehezen birom elkezdeni az edzéseket és nagyon lefáradok. pedig szedek vitaminokat, erre nem lehet fogni. A közérzetemmel nincs baj, csak nehéz az edzés és tanácsok kellenének. Pl: a 2000m futást azt hogy edzem időre? elsőnek csak keveset fussak aztán egyre többet? ötletek?


2011. dec. 15. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de szerintem nem ártana megadnod, hogy mennyi időd van a felkészülésre, mert az is lehet, hogy annyi idő alatt nem tudsz feljutni egy olyan szintre, amivel jól teljesíthető lesz a felvételi feladat.
2011. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!