Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Dáné Csaba kung fu oktatásáról?

Figyelt kérdés

2011. dec. 17. 14:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

'hungarian grandmaster'


Hát ezen behalok! XD

2011. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
szerintem nem véletlenül volt idézőjelben a vidiben az,hogy "kung fu" :D.
2011. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Jézus isten! Mi ez a sz@r? Ez a fickó kung-fut oktat???
2011. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:

Én hozzá járok egy ideje, Tai Chi és Wing Chun-t lehet tanulni nála. Sose megyek úgy ki onnan hogy ne fáradjak el rendesen. Debrecenbe minden délután 2-8-ig van az edzés, reggel pedig 7-9-ig. Itt nem csak teknikát tanulsz hanem komoly erőlétet is szerzel magadnak ... én kondiztam amikor odamentem és rengeteget változtam pozitív irányba .... osztálytársaim szerint sokkal lazább, fittebb és mozgékonyabb vagyok, sokat javultak a reflexeim is. Jó gyakorlatai vannak nagyon szerintem. nem csak "hadonászás" az egész... meg lehet izzadni keményen.


1/2X

2012. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
kis barátom, abban is meg lehet izzadni, ha felrohansz lépcsőn a negyedikre.
2012. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Jól elfáradsz meg megizzadsz? Ebben méred egy harcművészet hatékonyságát? Tehát a szaunában zumbázás verhetetlen közelharctudáshoz vezet?
2012. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

A kung-fu akkor igazán hatékony ha erő is van a hátterében.

hiába tudsz minden mozdulatot ha erő hiányában nem tudod végrehajtani, és nem egy helyzetet hallottam már hogy a több éve járó kung-fu -s srácot simán elverték mert nem volt erő és határozottság a mozdulataiban. szóval akár hogy is nézzük az erőlét fontos.

2012. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Arra való az erőedzés és az anaerob tartományban végzett álló(vagy erőálló)képességi edzés. Valódi erőt nem fogsz egy harcművészeti edzésen építeni, mert vagy olimpiai súlyzókészlet kéne guggolóállvány, fekpad kíséretében lehetőleg amihez k@rva sok hely vagy egy nagyobb kettlebell készlet kellene (az utóbbi egy nagyobb befektetéssel megoldható olyan helyeken ahol saját edzőterem áll rendelkezésre, de az meg + edzésidő és egyéb költség). Így ez a válaszod nem igazán értem, hogy kapcsolódik ide.
2012. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő: Ti miről beszéltek egyébként???

Hogy egy HM edzésen nem lehet erőt fejleszteni??? Akkor mire való a nagy zsák, a makiwara, az 1-2kg-os kézisúlyzó (bázistechnikákhoz), a mély lovaglóállás és egyéb sokáig kitartott testhelyzetek, stb. stb. ?

2012. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!