Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tesztoszteron szint növelőt...

Ha tesztoszteron szint növelőt szedek, akkor a szőrzetem is nőni fog? Milyen hatásai vannak még?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

erősebb szőr, másodlagos férfi nemi jellegek erősödése

(előfordulhat enyhe agressziónövekedés is szerintem, de nem valószinű)

2009. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, és arról van információtok, hogy a ZMA vagy a DHEA kapszulák milyen mértékben növelik a tesztoszteron szintet? Gondolom kisebb mértékben mint a rendes tesztoszteron növelők, de mennyivel?
2009. máj. 18. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
még a tribulus is lóf*sz egy egészséges embernél. Ha alapból rossz a teszto termelésed akkor segít valamicskét.
2009. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, mert férfi hormon, az ösztrogén és a progreszteron meg női, attól viszont nem lesz szőröd, csak cicid.
2009. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a tesztoszteron valóban elősegíti a szőrnövekedést, hangmélyülést. ezért találták ki az anabolikus szteroidokat, amik tesztoszteron hatásúak, de nem okoznak kellemetlen mellékhatásokat(pl szőrnővekedést). ezért tömnek magukba a testépítök ilyen anabolikus(ez a szó azt jelenti h testépítést segítő) szteroidokat. de ezeket elsősorban gyógyászati célra fejlesztették ki, normális használatra.
2009. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és olyan tesztoszteron növelő nem létezik, amelyik tényleg segítik a sőrnövekedlst?
2009. máj. 18. 21:08
 7/9 anonim válasza:
Rosszul tudom, hogy a magas tesztoszteron szint okozza a kopaszodást? Lehet, hogy tévedek, de szerintem ez így van.
2009. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha mesterségesen viszed be szteroid formában az okozhat kopaszodást.

De a szőrnövekedés az sztem genetika. Magasabb tesztoszteronnal jobban nő a szőr de hogy kinőne tőle a szakállad azt nem hiszem. Nekem elég magas a kondizás miatt a teszto szintem mégsincs olyan szakállam mint Leonidasz-nak a 300 c. filmben.

2009. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
maga a tesztoszteron normál mennyiségben az adott illetőre jellemző szőrzetmennyiséget alakítja ki, annál több valóban okozhat kopaszodást. úgyhogy annál, mint ami nálad genetikailag kódolt több szőröd nem lesz. egyébként pedig kereskedelmi forgalomban csak anabolikus szteroid kapható, ami ugye nem jár ilyen mellékhatásokkal. rendes tesztoszteront nem fognak adni a patikában, ugyanis minden szteroid típusú vegyületnek nagyon sokféle és erős hatása van a szervezetre, kizárólag orvosi rendelvényre szedhető szerek. bizonyos szteroid típusú vegyületek gyulladáscsökkentőek, de az olyan szerek(többnyire krémek) is csak receptre kaphatók és ellenőrzött mennyiségben használhatók. sztem elégedj meg a szőreiddel.
2009. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!