Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tribulus Terrestris okozhat...

Tribulus Terrestris okozhat magas vérnyomást, álmatlanságot?

Figyelt kérdés
26 vagyok, 1 hete kezdtem el szedni, napi 2 kapszulát. 3 napja van olyan problémám hogy éjjel-nappal magas vérnyomásom van, aludni sem tudok. Alapjáratban alacsony vérnyomásom van, de most folyamatosan 150-160 körül van. Ami az okot illeti,másra nemtudok tippelni. Azt énis tudom hogy ez csak idősebb korban ajánlott, de most nem ez a lényeg.
2011. dec. 21. 13:36
 1/7 dirtboy ***** válasza:

máskor olvassd el:


FIGYELMEZTETÉS: Ha bármilyen gyógyszert szedsz, vagy bármilyen egészségügyi panaszod van, konzultálj az orvosoddal alkalmazás előtt! A terméket nem lehet szedni MAO-gátló gyógyszerekkel. Nem ajánlott alacsony vérnyomással vagy cukorbetegséggel küzdőknek, valamint 18 éven aluliaknak. Ha nem tolerálod a stimulánsokat, akkor kerüld el ezt a terméket, vagy ne vegyél be teljes adagot addig, amíg kevesebbel az érzékenységedet ki nem tapasztalod. A yohimbe adrenalin-szer? stimuláns hatással rendelkezik, melybe beletartozhat idegesség, émelygés, hőhullámok, izzadás, pulzusszám emelkedés is.

2011. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert, nincs semmilyen betegségem. Hidd el...mielőtt belekezdtem volna órákig néztem az infókat, sőt az eladóval is beszélgettem. Az alacsony vérnyomást inkább úgymondom hogy átlagban olyan 100/70 szokott lenni, ehez képest ez a mostani 150 kicsit sok. A yohimbe az nem egy külön dolog? Mert amit én szedek, arra nincs ilyen összetevő írva
2011. dec. 21. 14:34
 3/7 dirtboy ***** válasza:

nem ártana ha elárulnád a nevét annak amit szedsz.

nem minden ember egyformán reagál a dolgokra,ha minden változatlan már egy ideje és annyi változott csak mostanság hogy szeded a tribulust akkor valószínű hogy arra reagálsz így.

2011. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

AMINOSTAR TRIBULUS TERRESTRIS


Több oldalon néztem, az egyiken napi 1et, a másokon napi 2-t javasol. Az eladó srác is mondta hogy inkább kettőt vegyek be. Nemtudom hogy ebből lehet e valami komolyabb problémám, mert az igaz hogy felpörget és jobban tudom végezni azt amibe belekezdek, csak az a baj hogy ezt a nap 24 órájában érzem és még lefekvésnél is pörgök...ebből meg az következik hogy napi 3-4 órát tudok csak aludni, de azt is csak nagy nehezen. A napi adagot levittem 1re, de ígyis ugyanaz a hatás.

2011. dec. 21. 14:54
 5/7 dirtboy ***** válasza:

akkor csak 1-et vegyél be ha ilyen érzékenyvagy rá.

ha utána is ez lesz a probléma akkor hanyagold mert annyit nem ér az egész hogy ne bírd magad kipihenni,a pihenés fontos része az izomépítésnek.

2011. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:

ez az aminostar elég gyanúsan olcsó és gyanúsan jónak tűnő termékekkel került a piacra.

a Biotech es tribulus működik gond nélkül,bár azse egy nagy márka.

2011. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fromjezus ***** válasza:

Azert mert nem mindenki reagal ra!

A teszton van rola egy cikk, miutan elolvastam meggyozot,t hogy ezt felesleg kiprobaljam!

Kerdezo: Amugy szerintem is csokkentsd a dozist ha a panaszok maradnak hagyd is el.

2011. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!