Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen 164 cm 72 kg 20,83%...

16 évesen 164 cm 72 kg 20,83% testzsír. Mit lehetne ebből kihozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kis könnyed fogyókúrát.
2011. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

ebből bármi lehetsz akár még 110kiló is ha azt akarod.

de ha fogyást kérdezed akkor nem ártana szálkásító diéta meg egy kis aerob mozgás egészen még le nem mész arra a súlyra ahol már jól érzed magad a bőrödben.

53 kiló alá azért ne menny.

2011. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Leírnátok hogy miből állna egy ilyen diéta,

é hogy mi kell az aerob izéhez.

Kondira nincs pénz, szóval itthon kéne megoldanom.

Legfeljebb még úszás lenne elérhető.

Adnátok tanácsokat?

Egyébként nagyon vészes ez az arány?

Dagadtnak érzem magam... cikizni is szoktak, mert fiú létemre elég nőiesek a melleim.

Azzal mit lehetne csinálni?

Nyáron nem szeretnék megint én lenni a dagigyerek a strandon.

2011. dec. 21. 15:17
 4/12 dirtboy ***** válasza:

basszus én kajak azt hitten lány vagy,bár nem tudom miért. ja meg van a magasságod miatt,na mindegy.

annyi a változás hogy amit írtam 53 kiló azt felejts el,mert az nőkhöz jó súly.


szálkásító étrenddel tele van az internet.


Aerob edzés


Olyan mozgásforma, amely egyszerre mozgatja meg a nagy izmokat –a láb mindenképpen a mozgás alapja– de alacsony intenzitással, ezáltal nem okoz az izmokban a súlyzós edzéshez hasonló terhelést, glikogénürülést stb. A folyamat lényege az egyenletes, monoton edzés, pl. tempós gyaloglás, egyenletes terheléssel. Ilyenkor nagyon hamar átáll a test arra, hogy a zsírokat használja energiaforrásnak, mert van idő arra, hogy az amúgy időigényes aerob folyamatokat a zsírok zsírsavakká bontását stb. elvégezze, mivel nincs hirtelen, gyors, intenzív izommunka. A terhelést úgy kell beállítani, hogy ne legyen a pulzus magas, max. 130, mert a magasabb pulzus már átesik kardió tartományba. Ez a zsírégető edzés.

Aerob edzés a gyaloglás gépen vagy gyalog, a futás (az edzetteknek, akinek nem emelkedik meg a pulzusa), ellipszistréner, bicikli, stb.


[link]

2011. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a diétához annyit hogy a cukros üdítőket a chipset a sós mogyorót és a hasonló kajákat mindenképp felejtsd el meg persze a gyors ételeket is ugyanis a legtöbb felesleges kalória ezekben van és egy idő után nem csak kövér leszel hanem jön a magas vérnyomás is... egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, ha gyümölcslevet iszol lehetőleg rostosat (az izomzat miatt) húsételeknél meg lehetőleg csirkét de annál lehet mást is csak mértékkel
2011. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csipszet régóta nem ettem, naponta egy üveg Cappy vagy kóla bemegy. Ehelyett ásványvíz, csapvíz? Tea?

Másrészt, ugye karácsony...

Én próbálom, igyekszem, de a sok kaja...

Félek hogy megint felszedek néhány kilót.

Egyébként holnap bableves lesz.

2011. dec. 21. 16:58
 7/12 anonim válasza:
a bablevesből jöhet nekem is :DD am a könyed ételek meg a rostos gyümölcslevek serkentik még az anyagcserét is ami sztem fontos ha valami eredményt akarsz elérni :DD az előző voltam 16/F :D
2011. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ja és edzél hajtsd magad, keresd a határaid izadj sokat
2011. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Leírnátok konkrétan néhány gyakorlatot ami beletartozik az aerob edzésbe?

Neten úgy olvastam, hogy ilyen lehet biciklizés,

tánc, kocogás, úszás...

A szánkózás? xD

Először arra gondoltam, mint amikor van a TV-ben hogy a zsámolyra lépnek fel és le a régi videókban.

2011. dec. 21. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:

ha uszodára telik,akkor konditeremre is telne,mert az uszoda jegy 2x annyiba kerül,mint egy külváros konditerembe egy edzés.

amit otthon csinálhatsz-ugrókötél,4 ütemű fekvőtámasz.

ezek égetik a kalóriát rendesen.

a kaját meg leírták.

2011. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!