Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár hónapja vettem Leg Magic-e...

Pár hónapja vettem Leg Magic-et valakinek van benne tapasztalata? Félek hogy tiszta izom lesz a combom, szálkásitani akarok. Amúgy se valami vékonyak a combjaim, de nem akarom hogy vastag lábaim legyenek. Véleményeket kérek

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem is ajánlom mert egy haverom is vett Leg Magicet aztán nézd meg milyen csúnya lett a lába.

[link]


Inkább javaslom a hulla hopp karikát az lábról is visz le zsírt.

2009. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ez a láb nagyon szép és igényesen kidolgozott, és kizárt,hogy a Leg Magictől.. Ha szálkásítani akarsz, akkor a lábakat kicsi súlyokkal vagy súlyok nélkül kell edzeni nagy ismétlésszámban.

www.tesztoszteron.hu-n találsz nagyon jó ötleteket.

2009. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ettől nem kell tartanod, ha legmedzsiket használsz...
2009. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HAsználd nyugodtan, úgyis csak erősödni fog, meg kicsit izmosodni, formásodni , de nem fog megvastagodni.
2009. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a térdkalácsomnál van zsirfelesleg, ha az onnan eltunne akkor jo lenne, tiszta vékony lábakat akar végre, elegem van, már jo ideje ilyen vastagabb. köszönöm azért a válaszokat. De a sulyokat emelek akkor tuti vastagodni fog
2009. máj. 22. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!