Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számomra melyik tömegnövelő a...

Számomra melyik tömegnövelő a jobb, Mutant Mass vagy a Jumbo?

Figyelt kérdés
Az étrendemből 100g szénhidrátot nem tudok fedezni, és kíváncsi vagyok hogy melyik termék lenne számomra ideálisabb, hogy ezt a kimaradó mennyiséget fedezzem.
2011. dec. 26. 21:12
 1/3 Offthewall ***** válasza:

Hát bármelyiket is választod, csak 3(nem agyonpúpozott) adagolókanalat használj, mivel az olyan 12O-15O grammra jön ki, és ugye ezek ilyen kb. 25%-os fehérjetartalmú cumók. A Mutant mass előnye az én szememben, hogy nem 1 ál-amcsi magyar cég, illetve vannak benne remek telitetlen zsirok, és jobb a fehérje mátrixa, valamint kevesebb benne a cukor.(bár a maltó pontos arányát sajnos egyikben sem ismerjük-nem véletlen-)na meg van sütikrémes iz :D. Van még benne Colostrum is, és emésztőenzimek.....

A jumbónak viszont 5-6%-al nagyobb a fehérjetartalma, és van benne 1 jó kis kreatin adag is, valamint felszivódást segitendő Bioperine, stb. szóval necces kérdés, ha csak a szénhidrát pótlás a célod, én a mutant massra mennék, ha kell a plusz fehérje, és kreatin, a jumbót választanám. Meg hát a Mutant mass zsákos kiszerelése már 14OOO-ért megkapható jó helyeken, szóval picit olcsóbb talán a Scitecnél.

2011. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fehérjém van mellette, ezért is gondoltam ilyen alacsony fehérje tartalmú tömegnövelőre. Kreatin meg annyira nem számít, ha kell, akkor veszek majd monohidrátot, nem vészes az ára...Köszönöm válaszod!
2011. dec. 27. 14:36
 3/3 anonim válasza:
Én nagyon nehezen híztam,de a jumbo bevállt.Persze rendes étrend mellett.
2012. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!