Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportra járjak? Többi lent

Milyen sportra járjak? Többi lent

Figyelt kérdés

Az nem tudom eldönteni milyen sportra járjak?11,5éves vagyok 166 cm 65 kg kb. Futás súlyomnak ellenére gyors.

Izadossabb fajta vagyok de türöm és tovább edzek.Kislabda halyításom 46m. Nem tudom most hogy milyen sportra járjak ilyen adotságokkal?Ha van evvel kapcsolatban kérdés irjatok.Légyszi sok választ !!!! Előre is köszi..


2011. dec. 26. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Csak mert ezt nem írtad, de nagyon nem mindegy.. Ha lány lennél aerobicot mondanék, csak azért.. ;)
2011. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először leírhatnád hogy milyen irányba mennél, küzdősport, vízisport, vagy mire gondoltál? Ha pontosítanál könnyebb lenne segítenünk.
2011. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

11,5 évesen 46m nem semmi xD

Sztem box-ra

2011. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy fiú vagyok. A vizi sportok tetszenek papám uszot de ez mellékes.Szüleim a boxot nem engedik mert tönkre teszem az arcom:) Ilyen küzdő sportot nem választok mert előbb is emlitettem szüleim nem engedik.Ezeken kivül bármilyen sport szóba jöhet.Most a vizilabdára szavaznák,de nem tudom avval a judos osztáytársamat is megverhetném nem erős fajta csak mindig 2. a judo versenyen nem értem miért.Milyen sport lenne még jó küzdősporton kivül amivel tudok verekedni is erős lennék?

LÉgyszi küldjetek még sok választ!

2011. dec. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!