Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertorna - Létezik hobbi...

Szertorna - Létezik hobbi szintű edzés?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, mint pl. box-nál. Ott is lehet lejárni hobbi szinten zsákolni, mozogni stb., nem feltétlen fontos csak a versenyszerű képzésre törekedni. Én speciel nagyon szívesen belevágnék a komoly szintű szertornába, de sajnos a magam 21 évével gondolom már öreg vagyok ehhez, attól függetlenül, hogy jó néhány gyakorlatot meg tudok csinálni, és az erő szintem sem nulláról indulna, 2,5 éve szertornász gyakorlatokkal edzek, igaz csak itthon, hobbi szinten.

2011. dec. 28. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a legközelebbi tornaklubnál. Sokszor van rá lehetőség.

Ha sikerül találni, akkor előtte tornázz otthon, különben az első edzések után annyira fog fájni mindened, hogy alig tudsz majd felkellni az ágyból (tapasztalat).

2011. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, és már kerestem is Budapesten de még nem találtam rá lehetőséget sajnos. Pedig én is szertornáznék hobbi szinten, bár én már mindjárt 30 vagyok, de hát akkor is, lehetnének hobbi szintű edzések valahol. Ha esetleg neked valahol sikerül találni majd írd meg itt. :)
2011. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez edző függő is hogy engedi hobbi szinten h lejárj

de az is h pl jól tuddod a gyakikat akk lehet még versenyre is mehetsz eez edző függő iis

2012. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de te kérdezd meg nekem is fontos!
2013. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom már nagyon régi kérdés, de azért le írom! :)

Nálunk ugy van hogy mikor beíratkozol akkor meg kérdezik hogy verseny szerűen akar-e vagy nem. Két csoport van 1 év folyamban. Egyik csoport a verseny szerűen, a másik csak sportolni. Aki a verseny szerűben van 3 havonta át kell menni-e egy vizsgán. A hobby szerűben olyan versenyek vannak hogy a csapatban egymás ellen versenyeznek az edzésen. Ebben a csoportban is 3 havonta van egy vizsga. Itt oklevelet kap, aki át ment. Aki nem ment át az 2 hét múlva újra próbálhatja.

2015. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!