Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mi a véleményetek...

Testépítők mi a véleményetek erről a féhérje dextróz kombórol jobb mint egy olcsóbb tömegnövelő?

Figyelt kérdés
a fehérje az Biotech Myogenic lenne 750g olcsón tudnék hozzá jutni:) meg menne még hozzá 2kiló dextróz meg egy kis zabpehely max fél kiló..szerintetek ez jobb mint egy olcsóbb tömegnövelő??ár érték arányban! kösz a válaszotokat!!
2011. dec. 28. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenne egy marha jó 8%os tömegnövelőd, sok értelme lenne.
2011. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem te mit javasolsz?? több fehérje vagy esetelg mindenképp egy tömegnövelő? pld Mutant Mass
2011. dec. 28. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy amire még gondoltam pénz hiány miatt is hogy Power Protein 1kg+ dextróz ..zab nélkül max még egy kis kreatin..
2011. dec. 28. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
edzés után minek zab? huh , inkább 1 adag 100%whey(vagy power protein) + 50g dextróz , ezt edzés után keverd össze , de ne önts össze 2kg dextrózt 1kg proteinnel mert nem tudod homogénen elkeverni
2011. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt elírtam kicsit:) ha pld reggeli helyett(nincs idő) megy a power+dextróz és zab..30g power 40g dextróz és 50g zab nagyából.. edzés után 30g Power és 50gdextróz az jó?? am 76kiló vagyok köszi az eddig válaszod!
2011. dec. 28. 16:26
 6/7 Fromjezus ***** válasza:

Boven eleg napi egyszer edzes utan tolni dextrozt a feherjehez! A tobbi CH-t probald meg kajabol bevinni!

S igen ha hosszutvara tervezel akkor inkabb feherje+dextroz mint Jumbo es tarsai! Nah persze ahol van money ra akkor lehet tomegnovelozni, de nekem sose tetszett, hogy mivel 2/3-a szolocukor, arra fizessem ki a ket-haromszoros arat. De ez inkabb maganvelemeny!

2011. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


A Myogenic-et igazából nem sorolnám a fehérjékhez, mert csak 50%-os. Inkább MRP. Ja és már nem gyártják, ezért jutsz hozzá olcsón.

Edzés után jó magában is, de nagyon hamar el fog fogyni. Ha még nem járt le, akkor vedd meg, told be 2 hét alatt aztán vegyél egy rendes fehérjét!

2011. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!