Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jelentős visszalépés ha...

Jelentős visszalépés ha anyagi okok miatt a tömegnövelő (Jumbo) +tejsavó kombinációról, dextróz+vegyes fehérje kombinációra állok át?

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok most spórolni, de nem tudom hogy mennyire fogja ez befolyásolni a fejlődésem. Gondoltam, hogy veszek egy nagyon olcsó tömegnövelőt, de nem biztos az jobb, mint a sima dextróz és még így is 3-szor annyi. Kérem hogy csak olyan írjon, aki látott már súlyzót életében és van némi köze a testépítéshez!
2010. nov. 17. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemvalószínű hogy észre fogod venni a különbséget
2010. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt is jól látod hogy az olcsó tömegnövelők szarok mert ezekben a ch részt a szőlőcukor adja.

Hogyha pl otthon tejsavót dextrózt+maltót+kreatint elkeversz(1 adag valami nevetséges összegre jön ki)akkor kapod a volumasst.A tejsavó kicserélhető benne kevertre a kreatin meg lényegében elhagyható.Így is majdnem ugyan az

2010. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát azért egy az egyben szerintem nem ugyanazt kapjuk ha a kreatintól el is tekintünk. Legalábbis gondolom hogy jobban van kikísérletezve és összeállítva. Elég vicces lenne, ha az itthoni keverékem ugyanazt a hatást hozná, mint a Volumass35.
2010. nov. 17. 11:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha viszont így van, akkor elég szép haszonnal adják el ezeket a táplálékkiegészítőket...
2010. nov. 17. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:

A volumass egy tejsavó+ch+kreatin keverék.Ezen alapszik.Mint a brutal gainer.

Szerinted a jumbo mi?Tejsavó zab meg egy kevés dextróz(talán maltó)

A többi nagy molekula tömegű ch meg minden más hiperf*szom mátrix olyan kis mennyiségű benne hogy felesleges beleszámolni.Csak ha több dolog van benne jobban hangzik.

2010. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ottvan a manna nevű nagyon hiper scitec termék ami tejsavó(elvileg) és zab keveréke.Semmi más.És eladnak 400ft-ért 1 adagot
2010. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Manna az tényleg nagyon drága, ha azt nézzük hogy 500 g zabpehely 150 Ft.

Annyiból van értelme, hogy egy tasak el van akár hónapokig is a táskában vagy a kocsiban és rendkívüli helyzetekben meg lehet inni.

2010. nov. 17. 11:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként az a vicc, hogy Mass 20-al kezdtem, kb. 1 éve, felszedtem 5-6 kilót 4-5 hónap alatt, aztán gondoltam váltok Jumbo-ra, mert mégis csak profibb és azt mondják hogy nehezen hízóknak ajánlják. Ez viszont nekem nem hozott semmit. És a táplálkozásom nagyjából ugyanolyan mint a Mass 20 idején.
2010. nov. 17. 11:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont azért mert a jumbo nagy része zab a mass-ban meg cukor van.A jumbo nap közben jó kaja helyettesítésre a mass meg csak edzés utánra
2010. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!