Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Profik! Nem árthatok ezzel...

Profik! Nem árthatok ezzel magamnak?

Figyelt kérdés

Januártól elkezdem a mindennapos hajnali hatos futás tervemet. Ebben az évben, csak minden másnap futottam, és délután, illetve mindennap guggolgattam, ugróköteleztem bemelegítésként, úsztam, és röplabdáztam egy héten egyszer .

Igazság szerint két CÉLOM van: nem azt mondom, hogy a tökéletes kockahas, mert ilyen nem létezik...szimmetrikus, 6kockás,szuper erős,"harmonikus" kockahas, na és persze a feszes, kerek popsi, szexi vádlikkal. :P

Ennek érdekében amit csak tudok meg szeretnék tenni. Ezért mindennap hajnali 6-kor feltápászkodok az ágyból :D, és megyek terepen(!) futni. Guggolásokkal szintén nincs megállás, ugró kötelezés a szerelmem szóval azzal sem :P. Valamint most kinéztem ezt a gépet is:

[link]

Milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban???

Az étrendemen is gyökeresen akarok változtatni. Sok rostban és fehérjében gazdag kajákat kell fogyasztanom. Tudom, hogy köles, árpa, barna rizs, kukorica kása amik nagyon jó rost források. De még milyen NÉLKÜLÖZHETETLEN rostok vannak?? Fehérjének sok halat, azon belül cápaharcsát fogyasztanék, tojásfehérjét (szerintem ezt lehet, hogy rántottaként), meg néha-néha talán egy kis fehérje porral is rásegítenék. :) Még milyen ételeket javasolnátok?

Esszenciális aminosavak miben találhatóak meg nagy számban( tudom, hogy a táp.kieg.tőkben :D, meg a húsban, tehát amiben van protein) de mégis mikben? Ugye a fehérjétől nem fogok hízni, és nem leszek férfias? :S Röviden ennyi, egyedül attól félek, hogy minden nőiességemet elvesztem emiatt. Most is áldom az Istent, hogy 80A-s kosárméretet adott, a sportok ellenére is. XD Nem szeretném elveszteni. x'D

A másik parám az, hogy emellett nagyon keményen tanultam ebben az évben is. Attól félek, hogy a sok edzés, és diéta mellet annyira kimerülnék, hogy úszna a kitűnőm...Lehet, hogy ez most olyan "izésen" hangzik, de nekem nagyon fontos az iskola is...

Na de a kockahasnál nincsen "fincsibb". :'P

Sok kérdés...nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)


2011. dec. 31. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

haladhatunk visszafele?

tanulmányok: ha romlanak, majd visszaveszel az edzésből. igazából ilyen egyszerű, nem kell túl lihegni.


test. http://www.youtube.com/watch?v=L_Q-ZvuckMw&feature=fvsr

ő mennyire férfias? szerintem nem kell attól félnie, hogy valaki szerint hím beütése lenne.


esszenciális aminosavak sok mindenben vannak, állati eredetű táplálékokban optimális arányban vannak és MIND bennük van "teljes értékű fehérjék". növényekben számunkra hiányos fehérjék vannak.


más nélkülözhetetlen rost nincs, élelmi rost van, ennek nem kell megkülönböztetni fajtáit. emészthetetlen szénhidrátok, és pont.


has edzéshez segítség, nehezítő felszerelés gyanánt én erre gerjedek [link]

ezen lehet lábemelést is végezni, elég jó cucc. az a véleményem, hogy ennél másabb gép nekem nem kell. ezért van ilyenem.


amiket az elején írtál meg mindent tök jó volt olvasni. próbáld megtanulni az egy lábas guggolást is, tudom nem kimondottan női gyakorlat, de minden keményen edző embernek egy élmény lehet.

2011. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm tényleg hasznos válaszok voltak, úgyhogy ment a zöldmancs. ;)

Megnyugtattál ezért is köszönet.

Esetleg vannak megszívlelendő tanácsaid?

És az Ab Rocket Twisterre vissza térve...Te szerinted megérné megvenni? Mert megnéztem a linkedet, jó kis haspad, de nem mindig van az Auchanben sem, és hát megmondom őszintén már régóta szemezek a fenti haspaddal. :$ No meg az tetszik még benne, hogy ugye oldalirányú mozgásra is képes az ülés.

A fehérjékről, meg a nyers tojásról már sok "csúnya" mesét hallottam...szerintem nem kell neked sem részleteznem. :) Nem tudom mennyire számít, most töltöttem be a 15-öt, lány vagyok...ennek függvényében is "használhatnék" fehérje port, vagy nem javasolnád?

Őőőm nem tudom még mit akartam kérdezni :D, még kezdőnek tekintem magamat, így bizonytalan vagyok. :$

2011. dec. 31. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

a fehérje egy tápanyag, ami nélkül a legnagyobb idióták, "fehérjeellenző" agyhalottak természetesen meg sem születhettek volna.

nyers tojásról nem tudom mit hallottál, de én.. nem is tudom életemben ettem-e nyersen tojást. szerintem nem.


ezt meg csak azért, mert minek írjak le mindent én?

[link]


a gépet vedd meg ha gondolod, én mutattam egyet ami biztos hogy jó, használható, és íves haspadot szerintem egész évben lehet kapni, max. nem az ósánban, de ha neked a te géped szimpatikus, elképzelted már hogy azzal edzel, hát használd azt! szerintem jobb lesz, mint földön csinálni a has erősítést, legalábbis nekem bejött hogy vettem padot. ha eddig is erősítettél, ezután is fogsz, ha jó a gép, akkor jobb edzéseket csinálhatsz mint eddig, én nem ismerem ezt a típust.

fehérje port is fogyaszthatsz, de talán le is van írva a cikkben amit linkeltem, az alap hogy rendesen táplálkozol, amíg ez nincs rendben, addig fölösleges. edző, egészséges embernek még egy multivitamin mehet, olajos magvak pedig bizonyos zsírok miatt (tökmag, dió) vagy omega3 kapszula. ennyi tanács jut most eszembe.

2011. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elírtam

[link]

2011. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent köszönök...és megfogadom a tanácsaid. :)
2012. jan. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!