Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha eszek bőven szénhidrátot a...

Ha eszek bőven szénhidrátot a nap folyamán de nem nagyon fejlődök súlyzózástól akkor megéri venni fehérjeport?

Figyelt kérdés
Próbálok természetesen minél több tápanyagot bevinni rendes ételekből, de nem tudom itthon megtenni hiába akarom hogy mindig legyen hal vagy csirkemell esetleg csirkecomb meg rizs, anyámék már a fejükön állnak tőlem de azért tutira eszek minden nap ebédre valamelyiket, meg sonkát és hasonló magas fehérjetartalmú ételeket eszem, de a fehérjéből nem tudok mégse mindig bevinni elegendőt, vegyek fehérjét akkor szerintetek? Mert néztem tömegnövelőt is de abban meg ugyebár sok a ch is és nem szeretnék sok zsírt szedni fel.
2012. jan. 3. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod mit csinálj? Kérj pénzt (vagy ha van sajátod az még jobb) és menj el egy húsboltba. Vegyél x kg csirkecombot(szegény időkben tökéletes), vidd haza és mondd meg, hogy mostantól tömeget növelsz és kell a tápanyag. Hátha így felfogják, hogy igenis kell. Ha még így sem jön össze, akkor vehetsz fehérjét/tömegnövelőt, de nem sokat segít önmagában.
2012. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jajj, elfelejtettem, hogy edzés utánra viszont mindenképp kéne egy tömegnövelő/fehérje.
2012. jan. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!