Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy...

Nem tudom eldönteni hogy járjak-e atlétikára vagy nem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy járok suliból versenyekre és van egy edző aki "felfigyelt" rám.Mondta hogy járhatnék ki edzésekre,mert elég jó vagyok.Az egyik ismerősöm atléta (sprinter) és teljesen tönkre van a térde.Félek elkezdeni járni,nem szeretném hogy 40 éves koromra járni se tudjak.Szeretném csinálni,de ezen kívül minden érvem ellene szól.Félek hogy nem bírnám az edzések mellett a tanulást,és eléggé merevek az izmaim is.Hamar begörcsölök, és félek hogy ez az edzéseken is gyakorivá válna.Apa mindig is szerette volna hogy atléta legyek,és talán egy kicsit miatta is szeretném.Igazából imádok futni,de úgy érzem ez nem elég.Szerintetek mit tegyek?

Egy 15 éves lány voltam.


2012. jan. 3. 12:26
 1/4 dirtboy ***** válasza:
csak akkor csináld ha találsz benne örömöt,másként nem éri meg.
2012. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg. a problémákat majd látod idővel hogy meg tudod-e oldani (tanulás, görcsök).

a térd meg táplálkozás kérdése is, nagyon nem mindegy hogy terhelés mellett mennyi tápanyagot viszel be, pl. ízületeket tápláló anyagokat.

2012. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Ha szeretnéd csinálni, akkor kezdd el. Végülis, ha nem tetszik, vagy a tanulás rovására megy, bármikor abbahagyhatod. Minden sportnak megvannak a maga hátrányai, de nem feltétlenül megy tönkre a térded azért, mert másnak tönkrement, ez teljesen egyéni.

Vágj bele, próbáld ki, addig sosem tudod meg, hogy mi lesz, ha nem kezded el.

2012. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem mindenképp próbáld meg én is ki szeretném, apukám is az volt és semmi baja nem volt a térdével soha életében

13/l

2012. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!