Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj pihenőnapokon a...

Laci7 kérdése:

Miért fáj pihenőnapokon a jobb bicepszem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mégis?
2012. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dirtboy ***** válasza:
bővebben is kifejthetnéd,mikor fáj,kb. milyen érzés,milyen edzés után szokott fájni,be szoktál a melegíteni edzések előtt stb. infók nem ártanának hogy végül nyugodsz szível tudjam azt mondani hogy fingom nincs mert nem vagyok orvos
2012. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tehát edzés előtt 5-10 perc bemelegítés kezdem a fekvenyomással utána szűkfekvenyomás, evezés, nyak mögül kinyomás ,oldalemelés, álló bicepszezés kétkezessel, koncentrált bicepszezés ,és tricepszezés.
2012. jan. 3. 14:34
 4/17 A kérdező kommentje:
Amikor eljutok az állóbicepszezéshez az még simán megy utána a koncentrált bicepszezés második sorozata után egyszerűen hirtelen kifárad és nem birom csinálni a másik karommal semmi baj azzal megy könnyen.Pihenőnapokon fáj 25-től nem edzettem most fogok edzeni vasárnap és mégsem gyógyul.
2012. jan. 3. 14:43
 5/17 dirtboy ***** válasza:

fa sza a lábedzésed.


meghúzódott biztosan,pihentesd,izomlazítóval máskor kend be.

mióta edzel hogy ilyen az edzésterved?

2012. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ezt az egy edzés tervet csinálod minden nap ?
2012. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szeptemberben kezdtem edzeni hétfő-szerda-péntek beosztással még kezdő vagyok lábazás az nem megy mert biciklizek.Szóval 2 hónapig semmi nem fájt csak mostanában.Amikor az elején csináltam a bicepszezést és később a fekvenyomást úgy nem fájt csak most hogy változtattam az edzés terven azt mondják, hogy kezdjem a nagyobb izmokkal és utoljára csináljam a bicepszezést így fáj.
2012. jan. 3. 15:09
 8/17 dirtboy ***** válasza:

hagyd ezt a sz ar edzéstervet és nézz egy normális kezdő edzéstervet.

az hogy biciklizel nem magyarázat arra hogy ne edzd a lábad is,a biciklizés lóf asz,attól nem lesz izmos a lábad.

2012. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dirtboy ***** válasza:
étrended van?
2012. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem eszek túl sok kalóriát mert fogyókúrázok tehát nem ehetek túl sokat,napi 2-3000 kalóriát fogyasztok.Értem,hogy fura a terv csak van sérvem és nem nagyon edzhetek hasra.Úgy állítottam be az edzést hogy sokat sajnos ki kell hagyni így is fejlődök úgy hogy ez így működik talán ha a bicepszezéssel kezdem akkor nem fog fájni.
2012. jan. 3. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!