Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem durva ez egy körülbelül 7...

Nem durva ez egy körülbelül 7 éves gyerektől?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5HJgT4d_9Zg&feature=fvwp&NR=1


nekem leesett az állam és még most is azt keresem


2012. jan. 3. 20:05
1 2
 11/15 anonim válasza:
ja jól nyomja de kár h megmarad 150 centis nek
2012. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
megmarad mi..? mert te foglalkozol a növekedési hormon szintjével, szülei, ősei magasságát ismered..
2012. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
ha kiskorában valaki sokat súlyzózik pl akkor az izmai fejlődnek a csontok megnyulása háttérbe szorul testnevelés tanárom mondta meg ismerek is egy embert haverom 12 éves korában nekiált kondizni most 18 ak vagyunk és ő azóta nem túl sokat nőt egy fejjel vagyok magasabb nála és most vettem meg életem első havi kondibérletét
2012. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

azért szerintem jogosan feltételezem, hogy más alacsony embereket is ismersz. esetleg más ember növekedését a semmittevés vagy a túl sok mese nézése gátolja.

a kissrác nem hiszem hogy súlyzózna. ezek saját súlyos gyakorlatok.

+ sok testépítő kezdett 12-14 éves korában. akik nagy felnőttek lettek, magasságra is.

azt hiszem, ezt a dolgot egy tudományosan alaptalan, és egyértelműen tévhitnek tekinthetjük.

más kérdés, hogy fiatal korban nem való a nagy ellenállású súlyzós edzés.

2012. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
akkor eggyetértünk
2012. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!