Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítési problémám. Megoldás?

Testépítési problémám. Megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve járok edzeni nem szedtem eddig semmit most fogok elkezdeni tömegnövelőt. Tudom, hogy róma sem 1 nap alatt épült fel viszont amióta járok nem vettem észre nagy változást a karom tájékán mindenhol másol igen de az alkarom és bi/tricepszemen nem sok mindent. van célom hogy hogyan akarok kinézni szóval tudom miért edzek. miért nem nő kellőképpen a karom, meg dolgozom rendesen heti 2x 3 nap pihenővel az edzések között. ja és eszek is rendesen és iszok is rendesen.
2012. jan. 4. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
egésztestet edzel? ha igen én 1 év után már áttérnék osztottra , mondjuk heti 3x , egyébként tuti eszel rendesen? megvan a napi fehérje és szénhidrát bevitel? tömegnövelőn kivül én még egy mega daily one-t is elkezdenék szedni , a vitamin pont annyira fontos mint a tápkieg
2012. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az erő és az izomméret között nincs szoros összefüggés. Nézd meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=nxInVujbCKg&feature=related

Nem néz ki olyan izmosnak, mégis a saját testsúlya több mint kétszeresét rántja a feje fölé.

2012. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

n.a: igen egész testet edzek. mit értesz azon hogy osztott heti 3x? eszek rendesen a szénhidrát megvan az biztos, szinte minden nap eszek rizst vagy tésztát de inkább rizst próbálok mindig húst is enni ezt persze nem sikerült mindig de legtöbbször igen. kondi előtt másfél órával nem mindig de megszoktam enni egy - két banánt a szénhidrát miatt.. vitaminom van azt nem szedtem de akkor azt is fogom..


Kolompár Achillesz: igen ez igaz amit mondasz.. de nem erőemelő akarok lenni de nem is testépítő szimplán jól akarok kinézni.

2012. jan. 4. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

"Eszek de nem mindig sikerül" ---nos ez így nem frankó.

Legyen meg 5g/testsúlykg szénhidrát és 2g/testsúlykg fehérje naponta! Számold ki mennyit eszel egy nap, és lehet amit te eddig soknak hittél, kiderül hogy édes kevés.

(Bár 1 év ebben a sportban szinte semmi, szóval aggodalomra még nincs nagy okod)

2012. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Majd kitalálok valamit, köszönöm válaszokat!
2012. jan. 7. 09:15
 6/7 anonim válasza:

A karizmok a minimum 15-20 ismétléseket kedvelik. Tricepszre ajánlom a kábeles francia nyomást, bicepszre meg Arnold módszerét (Koncentrált bicepsz).

Ha akarsz szedjél tejsavófehérjét. Segít.Ja és minimum 2 gyakorlat/izom.

2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, kipróbálom!
2012. jan. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!