Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tuntessem el az uszogumim?

Hogy tuntessem el az uszogumim?

Figyelt kérdés
milyen mozgassal? amit otthon tudok csinalni. esetleg még a fenekem kerekiteni. lécci segitsetek!!:)))
2012. jan. 4. 14:41
1 2
 1/17 Zakathol ***** válasza:

Diéta + aerob mozgás.


Diéta: Magas fehérjetartalmú(2-3g/testsúlykilogramm) és alacsony szénhidráttartalmú(1-2g/testsúlykilogramm) étrend.


Magas fehérjetartalmú ételek: Szárnyas húsok(kivéve kacsa), zsírszegény túró, zsírszegény cottage cheese, tengeri (fehér húsú) halak.

Megfelelő összetett szénhidráttartalmú ételek: rizsek(tökmindegy, amelyik ízlik), zabpehely.


A diéta során mellőzzük az előre feldolgozott ételek fogyasztását (pékáruk, tészták, üdítőitalok etc)


Nagyvonalakban ennyi. Bővebben: [link]

2012. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta + aerob edzés + súlyzós edzés.

Nem tudom mit tudsz otthon edzeni, de ha súlyzód és szobabringád sincs otthon, akkor nyomjad a fekvőtámasz, guggolás, kitörés, húzódzkodás, hasprés gyakorlatokat + futás.

Diéta a legfontosabb.

2012. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi:)

van sulyzónk itthon, és egy kis béna kondi gép is:)

a krumpli diéta az h hangzik? szinte semmi hussal 1 hétig, aztán 1 hét normális kaja(nem mekis, meg ilyenek, hanem én főzök) utána megint 1 hét rizs diéta??

és ha guggolok, és kitöréseket csinálok, akk mennyi idő alatt kezd el látszodni? és az az oldalra forditás, meghajlitás azok nem jok erre??

2012. jan. 4. 16:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fogyatékosnak jut eszébe ilyen, hogy krumpli meg rizs diéta :D nem csoda, hogy egyesek belehalnak a diétába... úgy csináld ahogy az első 2 válaszoló írta, ne ilyen baromságokkal próbálkozz, mert tönkreteszed magad.
2012. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Zakathol ***** válasza:

Tuti izomveszteség. A krumpli illetve rizsdiéta - ahogy így hirtelen értelmezem - minimális fehérjebevitelt jelent. Ezzel pedig a zsírod megmarad, az izmod nem. Ez jellemző a mostanában divatos villámdiétára, mivel a zsírt leadni rohadt nehéz, izmot meg könnyű. Csak megvonod a fehérjét és slussz-passz.


NEM! Pont fordítva kell: Rengeteg hús, kevés krumpli/rizs/etc!

2012. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Zakathol ***** válasza:
Nuboja: mivel mindenki a számokra van rápörögve, simán eladható szegény nőknek az ilyen... pár hét alatt leszárítanak 5-6kg izmot és örülnek hogy "jeee ennyi meg annyi kiló vagyok"... Tükörbe bezzeg nem néz, hogy ugyanaz a szlottyad, renyhetestű, narancsbőrös sz*r maradt... (Természetesen a kedves kérdező most ezt ne vegye magára, általánosítottam :D)
2012. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keressél női diétát, anélkül nem fog menni.

2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

amugy csak 3-4kg feleslegem van amit most szedtem fel karácsonykor, és azt akarom leadni... és sajnos uszogumi lett belőle, meg egy kisebb has...

akk hanyagolom ezeket, majd probálkozok mással...

és mozgás mi legyen?? pl??

2012. jan. 4. 21:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Futás, biciklizés, taposógép stb..
2012. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sokféle mozgás jó: kocogás, szobabringa, gyors séta, ellipszis gép, lépcsőzőgép, ilyesmi. Heti min.3-szor 40-50 perc kellene.
2012. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!