Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok,57 kg. Igazából...

Szesze kérdése:

18 éves vagyok,57 kg. Igazából a súlyom nem zavar, csak az, hogy aránytalan a hasam, magyarul óriási úszógumim van. Mit ajánlotok, milyen sportot, és pontosan, hogy, hogy ezen kicsit segítsek?

Figyelt kérdés
úszni, bringázni nagyon szeretek, de elég ritkán szoktam, futni viszont "nem tudok", nem bírom...tanácsok???
2010. ápr. 13. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
te bizony akkor vagy vagy 150 centi :d
2010. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csakis a megfelelő étrenddel tudod ezt kijavítani,olvasd el


[link]

2010. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nem...166 cm vagyok kedves első, csak rosszul oszlik el a testemen...
2010. ápr. 14. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzeted, annyi különbséggel, hogy te lehet lány vagy (?), én meg fiú. 15éves vagyok, 165cm vagy lehet már több és 50-52kg és nekem is aránytalan. Reggel lapos a hasam, estére viszont már olyan mintha sörhasam lenne. Focizni szeretek ezért kb. 1 hónapja elkezdtem, ez segített de még mellette ki fogok járni futni, és egy fél-háromnegyed éve sokat változtattam az étrendemen. Szerintem ha elkezdesz járni futni (idővel beedződsz és bírni fogod tuti, nézz utána esetleg a neten vannak jó edzőtervek kezdő futóknak) akkor jó lesz!
2010. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja lány vagyok....Hogy, ez hogy hagyhattam ki(:
2010. ápr. 14. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Futás nélkül így maradsz :)
2010. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!