Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosodási tanácsok tiniknek?

Izmosodási tanácsok tiniknek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, kicsit kövér.. Szeretnék kicsit fogyni és izmosodni. Súlyzóim vannak mert tesóm rendszeresen gyúr. Én is csinálhatom napi rendszerességgel ezt? Nincs valami hátulütője? Napi 20 perc súlyzózás, 20 felülés, 10 fekvőtámasz. Heti 2-szer fél óra futás. Persze az étkezésemen is változtatnék kicsit, bár nem tudom, hogy azt mennyire fogom bírni... :) Megpróbálok majd sok gyümölcsöt, zöldséget enni. Rendszeresen fogok étkezni, inkább sokszor keveset.
2012. jan. 3. 15:36
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nem lehet egyszerre izmot építeni és fogyni,dönts el melyiket akarod.

a súlyzózást nem percre kell csinálni hanem edzésterv szerint.

ezt olvasd el,dönts el mit akarsz aztán ha van kérdés tedd fel:

[link]


véleményem szerint várhatnál még ezzel az egésszel 1-2 évet mert elég fiatal vagy még de rád bízom.

2012. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zakathol ***** válasza:
Ilyen fiatalon elég, ha az étkezésedre odafigyelsz. Közepes szénhidrát és fehérjetartalom. A gyümölcsöt a magas cukortartalma miatt kerüld, a zöldség kiváló. Inkább focizz, kézilabdázz, kosarazz vagy valami ilyesmi sportot űzz, testépíteni ráérsz idősebb korodban is.
2012. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!