Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem, kondi, barátnők,...

Edzőterem, kondi, barátnők, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5-en vagyunk barátnők mind kövérek de én vagyok a legkövérebb. Mindannyian szeretnénk lefogyni. Kitalálták h konditerembe járjunk, én is támogattam az ötletet, addig amíg szó volt róla. Most ők már vettek béreletet, és mentek is, és én meg olyan lusta vagyok h csak eszek és nincs kedvem. 3 futólépés után elfáradok. Szerintetek csatlakozzak hozzájuk vagy ha ilyen hamar elfáradok inkább mégse?
2012. jan. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

csatlakozz hozzájuk mindenképp!

napi 30 percet csak ki birsz , ha még egy jól összerakott diétás étrended is lenne , még fogyni is tudnál

2012. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

csatlakozz

ne fuss akkor hanem gyorsan sétálj a padon vagy állítsd meredekre és úgy sétálj

DE MENJÉL ÉS CSINÁLD NE LUSTÁLKODJ


étrend legyen hozzá

2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg maradj otthon, és egyél csokit.
2012. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Szerintetek csatlakozzak hozzájuk vagy ha ilyen hamar elfáradok inkább mégse?"

szerintünk, szerintem azt sem fogjuk tudni, ha 20 év múlva a zsír eltömi a koszorúereidet, és meghalsz.

szerintem, nekem tök mindegy, hogy mit kezdesz az életeddel.


ha tudod, hogy edzeni kéne, akkor ezt ránk bízod? vajon szerintünk csináld is? szerintem például ne csináld, de ne csokit egyél otthon (mint előző írta) hanem májas hurkák. ha edzett akarsz lenni, esetleg ez kapcsolódik valami egészségről alkotott elképzeléssel, vagy valami formát adnál a testednek, akkor igen az a véleményem, hogy egy kondi teremben mind ezt megvalósíthatod.

2012. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen menj!
2012. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!