Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 napja tornazzok 50-ven...

3 napja tornazzok 50-ven percet es meg nem volt izom lazzam ez miert van? Valamit nem jol csinalok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 12:41
 1/5 dirtboy ***** válasza:
miféle torna?
2012. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
norbi aerobzona!ducitrening!
2012. jan. 7. 12:52
 3/5 dirtboy ***** válasza:

hát hogy miből áll az a videó nem tudom,de általában szoktak az emberek ilyen norbertó meg réka videós edzés után izomlázra panaszkodni.

ha szoktál azon kívül valamit sportolni akkor érthető hogy nincs utána izomlázad de ha ez minden mozgásod akkor ken lennie valami kis izomláznak legalább az első pár edzés után.

2012. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 picit erzem de nem nagyon a combomnal erzek valami kis szurasokat!szerinted nem jol csinalok valamit?egyepkent koszonm a valaszodat!
2012. jan. 7. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
én a napokban rajzoltam egy kicsit, és én is hiányolom az izomlázat. lehet NEM SZÁMÍT LÉNYEGES IZOMTERHELÉSNEK a rajzolás? mert akkor lehet a ducitréning sem éppen az az embernek való edzés. inkább időtöltés.
2012. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!