Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy adhatom le a felesleget?

Hogy adhatom le a felesleget?

Figyelt kérdés
csípőröl,combrol meg hasról kéne leadnom..mindegyikre szeretnék kérni tanácsokat hogy milyen bevált módszerek vannak.köszönöm előre is:)
2012. jan. 8. 20:23
 1/4 dirtboy ***** válasza:

helyi zsírégetés nincs,soha nem is volt

szálkásító diéta és aerob edzés kell és majd fogysz onnan is

2012. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta + aerob edzés kell és le fog menni mindenhonnan. Külön-külön nem tudod leadni.
2012. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Paprika olajjal kend be magadat és tekerd be celofánnal a combodat! Én szoba bicikliztem, de nyilván a biciklizés és a futás is jó lehet. A többi testrészedre is kipróbálhatod a tekerést, de nagyon fogja csípni a bőrödet, sőt allergiás reakciókról is hallottam.

Látható eredmény talán egy hónap után várható, de napi edzés mellett. (Ha nem is tudsz sokat edzeni, akkor is csináld naponta és ne állj le vele, ez nagyon fontos!)

Sok sikert!:)

2012. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

ma 20:01 azt remélem tudod hogy a betekert területekről csak vizet veszítettél edzés végére,aztán a test pótolta is a víz veszteséget pár órán belül.

lokális zsírégetés nincs,nem létezik.

2012. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!