Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megyek küzdősport versenyre,...

Megyek küzdősport versenyre, és ugye kell menni sportorvoshoz. Mik lesznek?

Figyelt kérdés
Én például nagyon parázok tőle..ugye nem lesz vizelet, meg vérvizsgálat?
2012. jan. 8. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek eléggé eltérnek.Amikor én mentem,akk megmértek,h jó e a súlycsoportom.Vettek vizeletvizsgálatot,h nem doppingolok e,és vért is vettek,h nincs e bármi betegségem,mert ha mondjuk AIDS-es vok,és felreped a szemöldököm,meg mondjuk az ellenfelemés is,és összekapaszkodunk,vagy ilyesmi,és a vérünk érintkezik,akk ő is AIDS-es lesz,szal érted.....meg ugye megmérték a vérnyomásom,megnézték,h nincs-e gerincferdülésem,alapdolgok.Azért majd írd le,h nálad mi volt,mert érdekel,h máshol is így csinálják-e.
2012. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja Aids-teszt, meg doppingvizsgálat... persze mese habbal...


az alkalmassági annyi, hogy kitöltesz egy kérdőívet, az orvos elbeszélget veled egy kicsit, megnéz, hogy egyben vagy-e, mér egy vérnyomást, aztán ennyi. esetleg megnézik a látásodat, küzdősportoknál, pl. vizelet, vérvizsgálat, EKG nagyon ritka.


Szinte minden versenyen megkövetelik az orvosi papírokat, biztosítást, de soha senki sem ellenőrzi le. A nevezési lapon általában magadra vállalod az eü- kockázatokat. én egy csomószor versenyeztem érvényes sportorvosi nélkül...

2012. jan. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KĂśszĂśnĂśm szĂŠpen a vĂĄlaszokat.
2012. jan. 9. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt,nem hazudok.Írtam is ,h sok helyen eltér,az orvosok meg az edzők sem egyformán lelkiismeretesek.A kérdőív kitöltése meg a beszélgetés az már pszihológiai része a dolognak.Azt nézik nem vagy e tú agresszív,erőszakra hajlamos.Ha 1 bizonyos érték fölött teljesítesz,akk nemhogy versenyre nem engednek,de még az edzéstől is eltilthatnak.
2012. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozod a formád Carbon...
2012. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent?
2012. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!