Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni tornát ajánlaná...

Milyen otthoni tornát ajánlanátok (video), ami beindítja a fogyást?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van, én viszont 86 kg vagyok a 167 cm-hez. Jöhet bármi, amit itthon meg tudok csinálni, csak fontos, hogy ne legyen túl hosszú, mert a gyerekek miatt nem tudok egyhuzamban sokáig tornázni, csak amikor alszanak.

Meg video is szükséges, hogy lássam pontosan a gyakorlatokat.

Diétázom is 1 hónapja, 3 kilóval vagyok így kevesebb.


2012. jan. 9. 13:25
 1/2 anonim válasza:
ajánlom a Rubint Réka-féle "Napi 20 perc önmagadért" című videót, biztos le lehet tölteni valahonnan, vagy meg is vehetnéd. igaz, ez valójában 4x20 perc (egy blokk felsőtest, egy csípő- és popsiformálás, egy combfeszesítés, és egy hasizom), de nem muszáj végülis mindegyiket minden nap megcsinálni, meg a blokkok között lehet szünetet tartani. igaz elég kemény, de ha kitartó vagy bele lehet jönni, és működik, nagyon sokan dicsérik. sok sikert:)
2012. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futásra nem gondoltál még? Lehet találni futó edzéseket kezdőknek, és azt tudnád akkor is csinálni, amikor este a gyerekek már alszanak.
2012. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!