Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iszonyatos izomlázra gyors és...

Iszonyatos izomlázra gyors és hatásos gyógyír?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam először konditeremben (body + cardio). Kicsit izomlázam lett, gondoltam elmegyek tegnap is hogy kicsit rádolgozzak. De végül tegnap kicsit (nagyon :)) túlzásba vittem a làbra dolgozást és éjszaka màr alig tudtam mozogni az ágyban, ma meg minden lépés kínszenvedés...úgy megyek mint aki besz.rt :)


Valaki valami hatásos gyógymód? Lóbalzsammal kenem. Köszi :)

22/N


2012. jan. 10. 14:12
 1/10 dirtboy ***** válasza:
pihentesd,ennyi
2012. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2-3 napig hagyd ki az edzést, csak nyújtsd és pihentesd. Addig a lábad helyett dolgozz felsőtestre.
2012. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem szabad,még csak kicsi izomlázra sem ráedzeni,mert roncsolja az izmot.Amúgy meg lehet,h borzasztóan fog hangzani,és semmi kedved nem lesz hozzád,de menj el,kocogj 20 percet.Azért van izomlázad,mert edzés után az izomrostok kitágulnak és bemegy közéjük a tejsav.Ha ráedzel,akk kimegy,de rögtön vissza is megy,+ roncsolja az izmot.Ha elmész kocogni,akk csak annyira fog kitágulni,h kimenjen.Elhiszem,h rettentően hangzik,de ha most elmész kocokni,akk fél óra múlva újra rendben leszel,csak 1 kicsit azért melegíts be előtte.Ha meg végképp nem vagy rá képes,akk kend magad izomlazítóval.Én rozmaring virág krémet szoktam használni,sztem az a legjobb.
2012. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:
100%
Carbon a tejsav dolog már meg dőlt,olvass utána
2012. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


A mai edzést kihagytam, holnap megyek, megpróbálok futógépen kicsit sétálni majd. Meg inkább csinálok mást...aztán csak elmúlik majd lassan... :)

2012. jan. 10. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak ügyesen! Pár hét után azt veszed majd észre, hogy ha valami miatt nem tudsz elmenni egy edzésre, rendesen hiányzik. :)
2012. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már most hiányzik egy kicsit. :) Jó lett volna ha tudok ma is menni...sportoltam egyébként, csak 3 éve abba kellett hagynom (versenyszerűen lovagoltam, díjugrattam). Akkor nagyon jó kondiba voltam, de hát aztán ez idő alatt eltunyultam sajnos és meg is híztam, 10 kilót szedtem fel, abból 4-5öt sikerült már leadnom, de sporttal szeretném a többit. És mivel párom is jár konditerembe, gondoltam akkor elmegyek vele én is, hátha... :)
2012. jan. 10. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is lóbalzsammal kentem és elmúlt
2012. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eh

és a párod nem mondta hogy a body picit más mint a többi sport? :D

Érdeklődj utánna mert nagyon fontos az izmok megfelelő regenerációja, simán túl lehet eddzeni magad és ha begyullad 1-2hónapra az rosszab mint egy kis izomláz. Meg egyébként is fokozatosság elve.

2012. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :)

De-de mondta, de hát nem gondoltam...első nap után nem volt semmi, de másnap mentem és ááá...utána nap kegyetlen volt. :) De bekentük Activan krémmel és másnapra semmi bajom nem volt. Mondjuk még párom is rácsodálkozott, hogy milyen durva volt a combom. Belül volt bedurranva, de úgy meg volt dagadva, hogy azt mondta ilyet még ő se látott. :D Viccesen néztem ki, mintha egy fél-fél almát odatettem volna a bőröm alá. :D

Aztán a személyi edző mondta, hogy Aspirin Plus C is jó rá. De azóta se jött elő, pedig azóta már nagyobb súlyokkal csinálom meg többet meg ilyenek. Fokozatosan növelem. :) Csak hát ugye elsőre gondolom mégis sok volt, ha edzés közbe nem is tűnt annak. Egyébként iszok edzések előtt L-Carnitine-t, az meg jó ilyenekre is. Regenerálja az izmokat, de mondjuk én zsírégetés miatt iszom. Na mindegy, lényeg, hogy most már semmi baj, hozzászoktam biztos. :)

2012. jan. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!