Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak a kreatin monohidrátnak...

Csak a kreatin monohidrátnak van vízvisszatartó hatása az izomsejtekben?

Figyelt kérdés

Vagy másfajta kreatinok is hidratálják ez által az izomsejtet csak nem akkora mértékben?

De ha jól tudom azáltal nő a fehrjeszintézis, akkor amelyik kreatin fajta nem hidratálja az izomsejtet úgy segíti az izomnövekedést, hogy nagyobb energia hatására nagyobb súlyokkal tudunk dolgozni? De ha jól tudom a vízvisszatartás miatt is megnő az erő.


2012. jan. 11. 20:37
 1/5 dirtboy ***** válasza:
ha olyan kell ami nem tart vissza vizet akkor használj NO fokozót.
2012. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést nem ilyen jelleggel írtam ki, csupán érdekel a dolog :)
2012. jan. 11. 20:45
 3/5 A kérdező kommentje:

úgy tudom a monohidrátnak egy molekulájában 1 kreatin részecske és egy víz részecske van összekapcsolva, remélem jól fogalmaztam

tehát ebből származna az a vízvisszatartás, akkor a többi fajtánál ez nem is következne be, vagy ha igen miért?

2012. jan. 11. 20:50
 4/5 dirtboy ***** válasza:

HE ezt a tudománynál kérdezd itt nincsenek kémikusok csak testépítők meg egyéb sportolók.

minden kreatin okoz víz vissza tartást és minden kreatit lebont a szervezet foszfáttá,ugyan is a testben a kreatin foszfát formában van jelen és úgy raktározza el a szervezet.

kémiai kérdéseket tőlem ne kérdezz.

2012. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért köszi:D
2012. jan. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!