Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 év gyúrás után megálltam a...

3 év gyúrás után megálltam a fejlődésben? HELP?

Figyelt kérdés

3 éve edzem kisebb nagyobb megszakításokkal. De még most se nézek úgy ki mint akire azt lehetne mondani hogy gyúr...


65kg-al mellezek, nem bírok 70kg-el szériázni sajna.


Arra gondoltam; hogy szarul edzek... Mivel az edzések másnapján semmiféle izomlázam nincs. Jól gondolom, hogy ha nincs izomláz, nincs fejlődés?


Pedig kihajtom magam 1,5 órát vagyok kondiban


hétfő-csütörtök = mell kar

kedd-péntek: hát váll, kevés lábazás


minden nap pihenek 8 órát


akkor itt probléma csakis a kaja lehet igaz?

igazság az hogy nem nagyon érdekel hogy mit eszek, azt eszek amit anyám főz (19éves vagyok).


sajna nem sokat iszok, nem kívánom. lehet ez is probléma?


184cm/83 kg-vagyok amikor elkezdtem edzeni akkor durván jött rám 10 kg hájas izom... de most itt pangok már 2 éve. nincs fejlődés.


porokat nem szedtem, nem is szedek.


köszi.


lényegében csak ez érdekelne:

Izomláz nélkül nincs fejlődés? (tehát akkor rosszul edzek)


2012. jan. 12. 12:09
 1/7 dirtboy ***** válasza:
80%

minden rossz,edzés is meg mint írtad kaja is.

nem is értem miért csodálkozol hogy nem fejlődsz se erőben sem kinézetben.

2012. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

izomláz nem feltétlen kell edzés után, tehát nem a fejlődést jelenti.


"porokat nem szedtem, nem is szedek." igen, a kaja és az edzés együtt lesz szar. vajon ha "porokat" nem szedsz, azért napi 2g/ttkg fehérjét megeszel? és elég szénhidrátot és olajat a hízáshoz? mert 3 év alatt minimum zsírban fejlődnél, ha izmos nem is tömegeléskor!

a másik, hogy haladó szinten (ismered a gyakorlatokat, megszoktad már az edzést) nem szokott valami olyan lenni, hogy karnak, mellnek, combnak 1 hét pihenést hagyunk? mintha valamit olvastam volna a regeneráció fontosságáról az ALAPISMERETEKBEN ami kur.va fontos hogy fejlődjön is az izom.

2012. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző hozzászólókhoz, a kját és az edzést is módosítanod kell. Egy izmot egy héten egyszer eddzél, kivéve a vádlit és hasat. Próbálj ki egy mell-bicepsz, láb, váll-tricepsz, hát edzést.

Edzés utánra jó lenne azért valami protein + dextróz turmix, hogy gyorsan vissza tudd tölteni a tápanyagokat.

Multivitamin is kellene. A kajádban meg legyen meg a 170 g fehérje, 400 g körüli szénhidrát. ezeket számolni kéne, mert úgy nem szokott meglenni, hogy majd eszek valamit, ami éppen szembejön.

2012. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pénteken csak hátat edzek?

dehát akkor fél óra és végzek is az edzéssel


trúd, hátgépen 2 gyakorlat, meg evezés. ez nem sok, vagy mégis?

2012. jan. 12. 12:37
 5/7 dirtboy ***** válasza:
nem tudom te hogy vagy vele de nekem kb. 1óra a hát edzés
2012. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még teszek hozzá csuklyára vállvonogatást + egy kis has és így nekem kb 1 óra, annál nem is kell több.
2012. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. jan. 12. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!