Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell összeállítani egy...

Hogyan kell összeállítani egy kondiképes étrendet? Tehát ami a legjobban segít a fejlődésben.

Figyelt kérdés
Még elég kezdő vagyok, és nem nagyon igazodom el. Mitől függ, hogy hány étkezést kell tervezni, meg amikor ilyeneket hallok, hogy "edzés előtt/után 1-2 órával" kell enni ezt meg azt, akkor az most tulajdonképpen mennyi időt jelent.
2011. dec. 6. 21:53
 1/5 dirtboy ***** válasza:

hú hát mindet kicsit hosszú lenne elmagyarázni mert azért nem itt merül ki az étkezés.

ezt olvasd el először is,aztán az oldalon találsz tömegnövelő étrendeket azokat nézd át hogy mikorra mit írnak meg úgy egyébként is olvass a témában sokat aztán majd képbe jössz. [link]

apróbb kérdések persze jöhetnek de ez a mostani ez kicsit hasszú lenne normálisan megválaszolva.

2011. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Napi 2g/tskg (testsúlykilogramm) fehérje és 4-5g/tskg ch (szénhidrát) kell, 5-8 étkezés 2-3 óránként, telítetlen zsírok, vitaminok, satöbbi... Azt meg csak tudod hogy mit jelent az edzés előtt/után 1-2 órával :D


amúgy alap étrend:


1. zabpehely

2. tojás

3. husi (ha van pénz, akkor csirkemell) + rizs + zöldség

4. ugyanez

5. husi + zöldség

6. sovány túró + lenmagolaj


+ edzés után vagy tömegnövelő, vagy fehérje + dextróz. Az alapokat meg olvasd el tényleg.

2011. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de különben még mindig nem értem hiába olvasom ezt az oldalt. Úgy csinál, mintha egy csomó dolgot tudni kéne, amit meg én nem tudok
2011. dec. 7. 19:39
 4/5 dirtboy ***** válasza:
pl.?
2011. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na írjad, segítünk! :D
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!