Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most ez mi? (Kérdésed túl...

Most ez mi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kb 1-2 hete még 1kg-mal könnyebb voltam, de akkor a hasam nem volt ilyen hájas. Illetve nem is tudom, hogy ez még több zsír lett e a hasamon, vagy mi miatt de jóval nagyobb. 1-2 hete még csak kicsit volt kidudorodva, most meg már olyan vagyok, mintha valami sörhasam lenne... Igazából izmot növelek, tehát az csak jó ha hízok, és nem a cukros szaroktól hanem sok fehérjedús kaját eszem, de ettől így eléggé el vagyok keseredve, hogy súlyzózom meg minden, de még a kezemet is kisebbnek látom, a mellizmom se volt túl nagy de azt is már jobban úgy látom mintha max. zsírosodna, a hasam meg hát...

Valamint még azt kérdezném, hogy a tesztoszteron.hu oldalon vannak valami felmérések, hogyha x cm a karod akkor mekkora súlyt kéne bicepszel legalább elbírnod azok valósak, vagy ha azt elérem ami oda van írva az én méretemre, akkor már csak a tömegnövelésre menjek rá?


2012. jan. 12. 15:05
 1/3 dirtboy ***** válasza:

csökkentsd a ch beviteled,

a akar méret nem arányos az erővel

2012. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem max. a beled nőhetett meg, mivel sokkal többet eszel, mint előtte.. vagy nem tudom, de 1 hét alatt nem lehet túlságosan bezsírosodni. Ugyanabban az időpontban (reggel, kaja előtt, wc után) mérted magad? Mert ha nem, akkor a napi kaja is benne lehet a +1 kilóban. Egyébként mérj testzsírt, és ellenőrizd olyan 3-4 hetente, így láthatod, hogy tényleg zsír-e.


A többit valószínű csak te látod így, de ne izélj ezen, csak csináld, aztán majd fejlődsz.

2012. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen mindig reggel kaja előtt és wc után mérem alsógatyában vagy anélkül, szóval még a ruha se nyomhat rajta.
2012. jan. 12. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!