Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlanátok nekem?

Ti mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Van rajtam felesleg(hasamon leginkább) és szeretném leadni. Szeretnék már kicsit mozogni de nem tudom mi lenne a legjobb és a leghatásosabb.Futni nem szeretek,de az ugrálókötél tényleg nagyon jó? Egyébként 14/L (170 cm és 60kg)
2012. jan. 12. 21:28
 1/4 dirtboy ***** válasza:

étrend minden kép kel,ha össze vissza eszel ne segít semmi.

igen, az ugráló kötél is jó meg biciklizhetsz is.

2012. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eszek össze-vissza:) Általában normálisan eszek, és nem is lenne felesleg rajtam ha már kicsi korom óta sportoltam volna. Most se vagyok dagi, csak husis. A hasam zavar a legjobban,bár igazából mindenből mehet:) Tényleg úgy érzem, rá kell,hogy vegyem magam egy kis mozgásra, mert nem lesz így jó. Nyárra már örülnék ha látszana az eredmény:) Ha minden nap szánok egy kis időt az ugrálókötélre vagy valami mozgásra nyárra már szerintetek lehetséges az,hogy nem is lenne feleslegem?
2012. jan. 12. 21:37
 3/4 dirtboy ***** válasza:

nyugi minden honnan fogsz fonyi mivel hogy helyi zsírégetés nincs.

ha van szálkásító diétád és normálisan csinálod az aerobot akkor heti 1kilótól megszabadulhatsz.

napi 2,5-3g/tskg protein vigyél be arra figyelj.

2012. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. jan. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!