Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen etrend es edzes javasol...

Milyen etrend es edzes javasolt ha a hasambol fogyni szeretnek, mashol viszont izmosodni?

Figyelt kérdés
Mibol alljon a reggelim,ebedem,vacsoram?Milyen dieta javasolt hogy a hasam lemenjen,de mashonnan ne fogyjak?Szeretnek edzeni,hogy izmosodjak,de a hasam meg lemenjen.Nem vagyok kover,csak hasam van,ezert nem szeretnek mashonnan is fogyni.Tudom hogy nehez igy,es azt is hallottam hogy dieta is kell a felulesek mellett.Ezert kerdezem hogy milyen tipusu dieta az en esetemben,es milyen tipusu mozgas,edzesforma javasolt?
2012. jan. 13. 10:24
 1/7 dirtboy ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés
2012. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Errol olvastam mar,hogy nincs,...de akkor ilyen helyzetben mit lehet csinalni?ha mindenhonnan fogyok,akkor mar sovany leszek.Igy normalis testalkatom es sulyom van,csak a pocakkal van problema.
2012. jan. 13. 10:33
 3/7 dirtboy ***** válasza:

ha tényleg úgy van ahogy mondod akkor persze hasról fogsz fogyni mivel azt mondod máshol nincs felesleg így értelem szerűen máshonnan nem fogsz.

most csak az a kérdés hogy igazat állítasz e azzal hogy máshol nincs felesleg csak a hasadon vagy sem.

szálkásító diéta kell és mellé aerob mozgást végezz.

2012. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg nincs felesleg,nem is vagyok hizekony,csak hasra ragad minden.Masfele tomeget kellene novelnem,izmosodnom,hasrol meg fogynom.De mibol alljon a dietam?
2012. jan. 13. 11:11
 5/7 dirtboy ***** válasza:

nem tudsz izmot növelni és fogyni egyszerre,a kettőnek más az étrendje ezért nem lehet egy időben a kettőt.

szálkásító diétánál magas protein és relatíve alacsony ch bevitel van.tulajdon képen ehetsz akármit a amíg a menyiségeket betartod és a kalóriád nem lépi túl a megengedettet.

célszerű persze egészséges kajákból bevinni a menyiséget.

nézz neted egy szálkásító diétát a te súlyodnak megfelelőt.

pl.bodybuilder.hun

2012. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy valaki csak egy helyen zsíros...
2012. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is haj formajaban van hasam,hanem olyan kisebb Sörpocak inkabb.Annyi hogy nem lapos.
2012. jan. 13. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!