Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezen a módon...

Szerintetek ezen a módon milyen ütemben lehet izmot növelni?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el, valamelyik honlapon olvastam. A lényeg hogy nem használok súlyzókat meg semmilyen eszközt csak fekvőtámasz és guggolás. Egy héten 5-6 napon csinálom, mégpedig úgy hogy most mivel most kezdtem 4-5x15 fekvőtámasz köztük 1 perc szünet és ugyanannyi guggolás. Azért 15 mert most kezdtem pár napja tudom hogy kevés de 2 hetente növelni akarom. Emellett van itthon glutamin meg minden szer mert tesóm gyúr és neki a szerei, azt mondta glutamint azt szedjek, szedem is. Mivel nagyon vékony vagyok és nem kell fogynom csak izmot növelni ezért azt mondta különösebb étrendváltozásra ninbcs szükség ne egyek sok zsírosat, szedjem a glutamint és majd alakul... Ti mit gondoltok erről ? Illetve milyen idő múlva lesznek látványosabb jelek ? Mivel nem súlyzózok tisztában vagyok vele hogy nem 2 hónap lesz. Szerintetek ? A választ előre is köszi:)
2012. jan. 13. 16:52
 1/4 dirtboy ***** válasza:
elmondom neked hogy nem lesz szinte semmi változás,ja és a glutamin az nem szer.
2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinálhatod a saját testes edzést és valamennyi izmot ezzel is elérhetsz, de én még beraknék helyedben a guggolás és fekvő mellé húzódzkodást, tolódzkodást, kitörést, hasprést is. Így lesz egy egész kis komplett edzésed.

Ha izomtömeget akarsz növelni, akkor az edzés végén protein turmix kellene egy kis szőlőcukorral.

2012. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

Montez mielőtt rábólintasz hogy ebből lesz fejlődés nézd meg hogy mit írt.

azt írta hogy fekvőtámasz és guggolás,heti 5-6x.

remélem érted mit akarok.

2012. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, azon átsiklottam, elég lesz 3-szor egy héten lenyomni egy teljes testest szerintem, főleg ha a kaja nincs rendben, ami tudjuk, hogy nem szokott.
2012. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!