Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes szednem ha most...

Mit érdemes szednem ha most kezdtem el kondizni és tömeget szeretnék növelni? (Lent )

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok normálisan étkezni mert pénzem nincs étteremre ,itthon meg nincs mindig kaja :(


Minél olcsóbb legyen és minél hatásosabb

Nem szeretném,hogy elzsírosodjak :))


Nagyjából ennyi :)


És ha javasoltok valamit légyszí írjátok oda,hogy ha heti 4X eddzem akkor mennyi ideig elég a kiszerelés pl :)


Válaszotokat előre is megköszöntem


2012. jan. 12. 16:18
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

ez nem így működik

mi mégis honnét tudjuk hogy mennyire nincs rendben a kaja és hogy mennyi és mi kell meg mégis milyen arányban legyen a cuccos hogy kiegészítse a kajád.

reggel pár perc alatt el lehet készíteni az egész napra való kaját,ha ez sem megy akkor azt kell mondjam ez nem a te sportod.

2012. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Heti 7 napból körülbelül 4-5 napon eszek főtt ételt akkor sokat :)

Amúgy meg kenyeret,melegszendvicset


Tejet meg fehérjés cuccokat nem eszek mert kiragyásodom tőle .


Nem akarok egy kigyúrt állat lenni csak picit megerősödni,de lehet nem is szedek semmit mert szikár izmos vagyok így is csak szélesedni szeretnék,kg-ba

2012. jan. 12. 16:23
 3/13 dirtboy ***** válasza:

/de lehet nem is szedek semmit mert szikár izmos vagyok így is csak szélesedni szeretnék,kg-ba/


ez jópofa


a kenyér meg,melegszendvics pont hulladék kaja

2012. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hidd el én sem örülök neki :(

Szeretek kajálni de anyagilag padlon vagyunk :(

2012. jan. 12. 16:32
 5/13 dirtboy ***** válasza:
a kiegészítővel sem lesz olcsóbb
2012. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

de mégis mit szednél? hát enni kell ahhoz hogy legyen mit beépíteni a testednek, de te kiragyásodsz a proteintől!

hihetetlen komolyan. nem baj hogy hülyeséget írsz, de legalább olvasnád el az alapokat!

vegyél 1 kiló akciós csirkemellet, és oszd be! ebben van protein, enélkül mivel akarsz szélesedni? ha meg izmos vagy, hova edzel? izom fehérjéből áll, vagy megeszed, vagy nincs pénzed de akkor ne tegyél fel ilyen kérdést mert pénzben nem tudunk segíteni.

2012. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na mindegy ti se nagyon tudtok semmit !


Az lesz a legjobb ha nem szedek semmit hanem szépen kiszálkásodom,nem akarok kigyúrt állat lenni csak ilyen atomszálkás srác :) de az menni fog akkor anyagok nélkül is ,

2012. jan. 12. 17:16
 8/13 dirtboy ***** válasza:

anyagok???

látod még mi nem értünk semmihez mikor te beszélsz baromságokat

mindig is szerettem az ilyen hálás kérdezőket

még a végén én meg Aczél vagyunk a szar mert neked nincs pénzed kajára.

2012. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de baz.meg, már elegem van a hülyeségekből, ne csináld te is!

szerinted mi az istenfa.szát jelent, hogy szálkás? azt hogy kevés zsír van az izmodon ember!

de ha nem szedsz semmit, akkor hogy a fa.szba jutsz tápanyagokhoz, hogy de pusztulj éhen? úgy hogy húst eszel? de baz.meg, nem érted hogy a protein porban fehérje van ugyan úgy mint az anyuci főztjében?? csak tiszta formában, de ne szedjél semmit, te inkább ne is egyél, mert veszélyes!

és felejtsd már el hogy lemész 2x a terembe és felpattan rád 20 kiló izom, hozzáérsz a vashoz és kigyúrt állat leszel! úgy írod hogy nem akarsz az lenni, mintha a kisujjadból kiszopnál egy Coleman testet..

már elég volt, egyik slimfites fogyasztószeres idióta engem zaklat, közben még homofób is (csak hogy jobban utáljam a hülyéjét) a másik meg tömegnöveléshez nem ért..

hát komolyan, ti nem szoktatok olvasni? ha meg inkább kérdezel, akkor fogadd már el a választ!!

2012. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:DDD

ne szedj semmit mert leáll tőle a tüdőd , te b*lfasz

2012. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!