Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjét szeretnék vásárolni....

Fehérjét szeretnék vásárolni. MMA-zok melette kondiba járok és szeretnek egy kis izmot pakolni magamra. Milyen fehérjét vagy készítményt ajánlotok?

Figyelt kérdés
És ha fehérjét szedek esetleg az izomméretem egyenes arányos lesz a fizikai erőmmel, vagy változni fog az aránya?
2012. jan. 13. 20:37
 1/6 dirtboy ***** válasza:

a protein készítmények nem csoda porok azt tisztázzuk,étrend is kell ha eredményt akarsz.

edzés utánra legjobb a tejsavó vagy dextrózzal vagy ha van rá pénzed akkor vitargoval.

multivitamint is vegyél.

tömegnövelő étrend legyen.

2012. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az izomméret még csak nem is egyenesen arányos az erővel. ha egy testépítő veszít izmot, de elkezd egy erő edzést, akkor még erősebb is lehet KISEBB izommal mint korábban.

mert nagy részt nem izomtömeg kérdése az erő.


a fő kérdésre, mint előttem írták: étrended milyen?

2012. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggel gyumolcs gabona pehely ( reggel 6 kor) 10 kor eszek pulykamellet barna kenyerrel amennyi belemfer. Delbe rizs kb 20 dkg es 30 dkg hal vagy szarnyas hus. Utanna megyek edzeni . Edzes utan turot es ugy kb 3-4 tojasfeherje . Lefekves elott egykis csirkemell vagy ami maradt az ebedbol
2012. jan. 13. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:

ha fejlődést akarsz, ami eleve nehezebb lesz mert a nagy terhelésű (súlyzós edzés) után te nem pihentetni fogod a megdolgozott izmot, hanem mész bunyózni. szóval ha fejlődni akarsz alap a 2g/ttkg fehérje (és ez csak ami húsból jön) + annyi szénhidrát, hogy hízzál és ne súlyt tarts (sok edzés mellett ez elég sok kaját fog jelenteni).

zsír fontosságáról és edzés/táplálkozásról a builder.hu alapismereteiben olvashatsz (rá tudsz keresni googleben).

remélem a tojás fehérjét sütöd, a túró pedig szép és jó, csak mire a véredbe kerülnek az aminosavak belőle, addigra már elmúlik az edzés utáni visszatöltési idő, tehát azt a kört már lekésed vele.

ez is éreztetni fogja a hatását méghozzá lassú, lassabb fejlődéssel.

a többit olvasd el!

2012. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bazz, szólj rám!

már a kérdésed fő részénél tartunk. én személy szerint nem vagyok most tájékozott melyik a legjobb ár/érték arányú fehérje tápkieg.

linkelek egyet, hogy lásd az árát, szétnézz a többi között, aztán majd hallgass meg több véleményt.

[link]

2012. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igen sutom a tojast :-D
2012. jan. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!